Buvę sužadėtiniai Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas Naujuosius sutiko kartu

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-04 10:34
AA

Buvę sužadėtiniai Miley Cyrus (23 m.) ir Liamas Hemsworthas (25 m.) pakurstė kalbas apie atsinaujinusį romaną – jiedu kartu sutiko Naujuosius metus.

Skandalingoji dainininkė Miley Cyrus kartu su Liamu Hemsworthu atskrido į jo gimtąją Australiją, kur 2016-uosius sutiko su aktoriaus draugais ir šeima.

Kaip praneša Australijos portalas „Daily Telegraph“, sausio 2-ąją Miley Cyrus kartu su Liamu Hemsworthu ir jo šeima patraukė į muzikos festivalį „Falls Music Festival“, kur VIP sektoriuje jiedu buvo pastebėti meiliai apsikabinę ir besibučiuojantys.

Muzikos festivalyje kartu su jais linksminosi ir Liamo broliai, taip pat garsūs aktoriai Chrisas Hemswortas ir Luke'as Hemswortas su žmonomis.

Vėliau internete pasirodė kelios gerbėjų darytos nuotraukos, kuriose Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus užfiksuoti drauge.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas susipažino ir draugauti pradėjo 2009-aisiais filmuodamiesi romantinėje juostoje „Paskutinė daina“ („The Last Song“), kur vaidino įsimylėjėlius. 2012-ųjų gegužę Liamas pasipiršo savo mylimajai, bet 2013-ųjų rugsėjį jiedu išsiskyrė.

Praėjusių metų pavasarį buvę mylimieji ir vėl pradėjo leisti laiką drauge, o vienas šaltinis iš Liamo Hemswortho aplinkos tada žurnalui „Us Weekly“ sakė: „Tikrai gali būti, kad jie ir vėl pradės draugauti“.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas filme „Paskutinė daina“ (2010 m.) / Kadras iš filmo