Buvęs Amy Winehouse vyras Blake‘as Fielderis ant mirties slenksčio atsidūrė dėl sms žinutės nuo velionės atlikėjos

Buvęs dainininkės Amy Winehouse vyras Blake'as Fielderis-Civilis / „Scanpix“ nuotr.
Buvęs dainininkės Amy Winehouse vyras Blake'as Fielderis-Civilis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-08-12 16:11
AA

Blake‘as Fielderis-Civilis, kurio gyvybę šiuo metu palaiko tik aparatai, heroino perdozavo po to, kai perskaitė savo telefone iš velionės buvusios žmonos Amy Winehouse atėjusią SMS žinutę.

Blake‘as (30) iš kalėjimo buvo paleistas vos prieš dvi savaites. Čia jis praleido 12 mėnesių už vagystę ir neteisėtą ginklo laikymą.

Vienoje iš žinučių Amy klausė savo buvusio vyro, ar galėtų tapti jo sūnaus Jacko, kuriam dabar kiek daugiau nei vieneri, krikšto mama, rašo Thesun.co.uk.

Blake‘o motina Georgette neabejoja, kad būtent šios SMS žinutės paveikė sūnų. „Jo telefone buvo žinutės iš Amy, kurias jis gavo tik neseniai. Kalėjime jis neturėjo telefono, todėl žinutės iš Amy atėjo tik tada, kai jis išėjo į laisvę. Ji paklausė, ar galėtų būti Jacko krikšto mama. Blake‘as iškart ėmė sielvartauti dėl Amy. Aš bijau, kad jis galėjo bandyti atimti sau gyvybę“, – atviravo komos būsenoje esančio Blake‘o motina.

Prieš savaitę vyras su draugu dalyvavo išgertuvėse ir perdozavo narkotinių medžiagų. Vėliau jis buvo rastas savo lovoje užspringęs skrandžio turiniu. Medikai sukėlė Blake‘ui komą, kad jam būtų lengviau kovoti dėl gyvybės, mat kai kurie organai nustojo funkcionuoti. Komoje medikai Blake‘ą ketina laikyti dar mažiausiai savaitę. Jų teigimu, vyras turėtų išgyventi.