Buvęs Amy Winehouse vyras Blake‘as Fielderis pateko į komą, jo gyvybę palaiko tik aparatai

Amy Winehouse ir Blake’as Fielderis-Civilis
Amy Winehouse ir Blake’as Fielderis-Civilis
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-08-09 10:41
AA

Buvęs Amy Winehouse vyras Blake‘as Fielderis-Civilis (30) kovoja dėl gyvybės, kurią šiuo metu palaiko tik aparatai. Į ligoninę jis pateko po besaikio alkoholio bei narkotikų vartojimo.

Praėjusį penktadienį jį, užspringusį lovoje, rado gyvenimo draugė Sarah Aspin. Po to vyras buvo nuvežtas į ligoninę, nes kai kurie jo organai nustojo veikti. Blake‘o sveikata sušlubavo, nes su priklausomybe nuo narkotikų kovojantis vyras prieš dieną su draugu dalyvavo išgertuvėse. S.Aspin tiki, kad Blake‘as galėjo vartoti kokias nors neleistinas medžiagas, rašo Mirror.co.uk.

„Gydytojai sako, kad jie sukėlė Blake‘ui komą, kad jis nugalėtų infekciją. Aš meldžiuosi, kad jis išgyventų, tačiau ruošiu save tam, kad jis gali niekada nepabusti“, – „The Sun“ sakė S.Aspin, kuri su buvusiu A.Winehouse vyru susipažino reabilitacijos klinikoje prieš trejus metus.

Ji taip pat papasakojo, kad po susitikimo su visuomenės sveikatos saugos tarnyba, Blake‘as susitiko draugą. Namo jis grįžo neįstengdamas rišliai kalbėti, todėl iš karto buvo paguldytas į lovą. Ryte moteris pastebėjo, kad vyras yra be sąmonės. Atvykę medikai nustatė, kad B.Fielderis įrijo liežuvį ir užspringo skrandžio turiniu. 

Blake‘as ilgai kovoja su priklausomybe nuo heroino. Maža to, turėjo nemažai problemų su teisėsauga, 2007 metais net buvo atsidūręs kalėjime. Praėjusių metų birželio mėnesį jis vėl sėdėjo kalėjime dėl vagystės. Su garsiąja dainininke vyras gyveno santuokoje tik dvejus metus, nuo 2007 iki 2009 metų.