Buvęs Angelinos Jolie sutuoktinis atskleidė tikrąją skyrybų priežastį
Buvęs garsiosios amerikiečių aktorės Angelinos Jolie sutuoktinis Billy Bobas Thorntonas neseniai prispažino: – „Mes vis dar būtume kartu, jeigu manęs nebūtų kankinusi agorafobija“.
Nuo agorafobijos arba viešų erdvių baimės aktorius kenčia jau seniai ir tai, pasak jo, buvo pagrindinė skyrybų su A. Jolie priežastis.
Billy Bobas ir Angelina skirtingais keliais pasuko 2003 metais, po trejų metų santuokos.
Trečiadienį, kalbėdamas su Holivudo žurnalistų asociacija 62-jų aktorius atskleidė, kad jiems teko skirtis dėl skirtingo gyvenimo būdo – kol gražuolė Oskarų laureatė į pasaulį žiūrėjo globaliai, norėjo keliauti ir padėti žmonėms – jį kankino viešumos fobija. Tuomet, kai Angelina norėjo lankyti pabėgelius rytuose – jis mieliau rinkosi likti namuose, Los Andžele.
„Manau, kad tai yra vienintelė priežastis, kodėl mes nebesame kartu. Mūsų keliai paprasčiausiai išsiskyrė“, – sakė jis.
Anot buvusio Angelinos sutuoktinio, pora vis dar palaiko artimą ryšį: – „Ji yra nuostabus žmogus ir gera mano draugė“.
Pastaruosius dvejus metus A. Jolie gyvenimas toli gražu nebuvo lengvas. Su aktoriumi Bradu Pittu išsiskyrusi garsenybė šiuo metu kovoja dėl šešių vaikų globos.
Kaip skelbia užsienio naujienų portalas theblast.com, A. Jolie iš teismo sulaukė dokumentų, kuriuose neva skelbiama, kad iš aktorės bus atimtos jos vaikų teisės.
Teismo dokumentuose rašoma, kad jeigu ji ir toliau vaikams neleis matytis su vaikų tėvu aktoriumi Bradu Pittu – neliks kitos išeities, kaip tik apriboti jos motinystės teises.
Teismas taip pat nurodė, kaip A. Jolie turėti elgtis, kad vaikų globa iš jos nebūtų atimta. Ji privalo Bradui Pittui pasakyti kiekvieno vaiko mobilaus telefono numerį, kad jis su jais galėtų susisiekti bet kuriuo metu.
Tiesa, pačiai A. Jolie teismas uždraudė klausytis B. Pitto ir vaikų pokalbių bei skaityti žinutes.
A. Jolie atstovas naujienų portalui DailyMail.com neseniai pareiškė, kad ši informacija yra klaidinga.
„Angelina nuo pat pradžių rūpinosi vaikų sveikata ir jų poreikiais. Todėl labai svarbu, kad teismas į tai atsižvelgtų ir leistų šiems procesams vykti kuo privačiau“.