Buvęs Arianos Grande sužadėtinis Pete'as Davidsonas jau turi naują mylimąją

Pete'as Davidsonas / Vida press nuotr.
Pete'as Davidsonas / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-12 17:30
AA

Buvęs dainininkės Arianos Grande sužadėtinis komikas Pete'as Davidsonas prisipažino užmezgęs santykius su nauja mergina. P. Davidsonas ir A. Grande sužadėtuves nutraukė spalio mėnesį. Pora skirtingais keliais pasuko po keturis mėnesius trukusios draugystės.

Artimas „Saturday Night Live“ komiko draugas naujienų portalui „E! News“ atskleidė, kad P. Davidsonas „laikosi gerai“. Jį palaiko artimiausi draugai ir šeima. „Nors Pete'as dabar koncentruojasi į save – jis linki visko ko geriausi Ari (Arianai Grande – red.)“, – atskleidė jis. 

Tuo tarpu A. Grande neseniai išleistoje savo dainoje „Thank U, Next“ dainuoja, kad yra „dėkinga už savo būvusį“. 

Apie skyrybas viešai yra kalbėjęs ir P. Davidsonas. „Visiems, kuriems labai įdomus mūsų išsiskyrimas – tiesa yra ta, kad tai ne jūsų reikalas. Kartais santykiai tiesiog nesusiklosto taip, kaip norėtum. Ir tai yra gerai. Ji (Ariana) yra nuostabus, stiprus žmogus ir aš nuoširdžiai jai linkiu visos pasaulio laimės“ , – „Saturday Night Live“ sakė jis.

Ariana Grande ir Pete'as Davidsonas / „Scanpix“ nuotr.

Praeitą savaitę komikas pareiškė, kad jau devynis mėnesius kenčia nuo patyčių, kurių sulaukia internete.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje jis atvirai prisipažino, kad po to, kai jis atskleidė kenčiantis nuo psichologinių sutrikimų ir minčių apie savižudybę – sulaukė net paskatinimų nutraukti sau gyvybę.

„Aš laikau liežuvį už dantų. Niekada neminėjau jokių vardų. Nesu pasakęs nė vieno žodžio apie nė vieną iš jūsų. Aš nesuprantu kodėl, tada, kai kam nors kas nors atsitinka – visas pasaulis bando tą žmogų sumaišyti su šiukšlėmis nežinodami jokių faktų ar konteksto. Ypatinga šiuo metu – kai žmonėms patinka įsižeisti ar įžeisti. Ši mintis – bauginanti. Internete iš manęs tyčiojasi ir užgaulioja jau 9 mėnesius. Aš viešai kalbėjau apie savo psichologinius sutrikimus ir mintis apie savižudybę, kurios mane kartais kankindavo. Maniau, kad tie vaikai, kurie kaip ir aš nenori būti šioje žemėje – sulauks atjautos ir pagalbos. Kad ir kaip stipriai internetas ar žmonės nori, kad aš nutraukčiau sau gyvybę – aš to nedarysiu. Man darosi liūdna vien dėl to, kad turiu ištarti šiuos žodžius. Visiems tiems, kurie nori mane pribaigti – aš jus matau ir aš jus myliu“, – jautrią žinutę paliko komikas.