Buvęs Britney Spears vyras sulaikytas dėl persekiojimo: tai – ne pirmas susidūrimas su teisėsauga

Jasonas Alexanderis ir Britney Spears / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Jasonas Alexanderis ir Britney Spears / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-26 19:09
AA

Buvęs atlikėjos Britney Spears vyras aktorius Jasonas Alexanderis sulaikytas dėl persekiojimo. Jau ir anksčiau vyras yra turėjęs rimtų problemų su policija.

Remiantis internetiniais įrašais, buvęs Britney Spears vyras Jasonas Alexanderis atsidūrė Tenesio kalėjime, pranešė TMZ. Jis buvo sulaikytas rugpjūčio 2-iąją, apie 10.30 val. ryto. Neaišku, kada jis turi atvykti į teismą.

Žinoma, tai ne pirmas kartas, kai Jasonas – kuris 2004 m. po ceremonijos Las Vegase su Britney buvo susituokęs vos 55 valandas – turi problemų su policija.

Jasonas įsiveržė į Britney Spears namus jos vestuvių dieną 2022 m. birželį ir nuolat kartojo, kad jam reikia pasikalbėti su Britney, nors jis net nebuvo įtrauktas į jos vestuvių svečių sąrašą.

Britney Spears / Socialinių tinklų nuotr.

Jis pasiekė Britney miegamojo duris ir, pasak policininkų, buvo ginkluotas peiliu, tačiau, laimei, su Britney nesusidūrė akis į akį. Galiausiai vestuves rengiantys darbuotojai jį sučiupo prie namo, atvyko policininkai ir jį sulaikė.

Remiantis Ventūros apygardos teismui pateiktais dokumentais, J.A.Alexanderiui buvo pareikšti kriminaliniai kaltinimai dėl persekiojimo, jis taip pat apkaltintas įsilaužimu, vandalizmu ir sumušimu.

Kaltinamasis 40 metų Luizianos valstijos gyventojas teisme pasirodė per programėlę „Zoom“. Savo kaltės dėl pareikštų kaltinimų jis nepripažino. Teismas uždraudė J.A.Alexanderiui artintis prie B.Spears arčiau nei per 100 jardų (91 metro) atstumą.

Jasonas Alexanderis, Britney Spears, Samas Asghari / Vida Press, „Instagram“ nuotr.

Teismas taip pat sutiko jį paleisti už 100 tūkst. JAV dolerių užstatą. Kitas bylos nagrinėjimas numatytas trečiadienį.

B.Spears advokatas Mathew Rosengartas žurnalistams sakė, kad yra patenkintas tuo, kaip šerifo tarnyba reagavo į J.A.Alexanderio veiksmus.

„Tai yra rimtas reikalas, tai ne „dalyvavimas vestuvėse be kvietimo“ – tai buvo infiltracija, kurią visi šokiruoti pamatėme“, – prie teismo rūmų kalbėjo M.Rosengartas.