Buvęs grupių XXL ir „B‘Avarija“ narys Robertas Rezgevičius nesėkmingai kovoja su antsvoriu

Robertas Rezgevičius  / BTV nuotr.
Robertas Rezgevičius / BTV nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-02 12:32
AA

Po švenčių jaučiatės gerokai papilnėję? Tuomet jums jau šį ketvirtadienio vakarą BTV laida „Yra kaip yra“ patars, kaip atsikratyti antsvorio, pradėti gyventi sveikai ir gerai jaustis.

Robertas Rezgevičius, buvęs garsių grupių XXL ir „B‘Avarija“ narys, šuolių parašiutu entuziastas, bando kovoti su antsvoriu. Tiesa, vis dar nesėkmingai.

„Pilvas didelis, užpakalis kaba. Tai – mano gyvenimo tragedija“, – laidoje pasakos buvęs Klaipėdos gražuolis Robertas. Vyrui, pažeidus plaučius, buvo išrašyti hormoniniai vaistai, nuo kurių buvęs gražuolis pradėjo tukti. Jis norėtų numesti svorio, tačiau tam pritrūksta motyvacijos.

Garsiausias Lietuvos sveikuolis Dainius Kepenis atviraus: „Visa mano šeima turi nutukėlio genetinį kodą. Kadangi visa tai mačiau, aš turėjau kažko griebtis ir galvoti apie ateitį. Mane klasėje stumdydavo, vadindavo storuliu. Tai buvo labai įtemptas laikas. Tačiau tai įkvėpė nepasiduoti ir pradėjau aktyviai sportuoti.“

„Kai man būna liūdna – aš džiaugiuosi. Išbėgu į mišką pabėgioti arba įneriu į jūrą ir praeina liūdesys. Jei tau šiandien liūdna – džiaukis, nes rytoj bus geriau“, – kaip nugalėti slogias mintis BTV laidoje „Yra kaip yra“ laidoje patars D.Kepenis. Kaip numesti svorio? Kas labiausiai tukina? Kaip pradėti džiaugtis gyvenimu?

BTV „Yra kaip yra“  – laida, pakeisianti jūsų įpročius – jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per BTV.