Buvęs J.Lopez vyras M.Anthony susižadėjo: jo išrinktoji – 30 metų jaunesnė konkurso „Mis Visata“ dalyvė

Marcas Anthony pasipiršo Nadiai Ferreirai / Instagram nuotr.
Marcas Anthony pasipiršo Nadiai Ferreirai / Instagram nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-14 10:28
AA

Buvęs Jennifer Lopez vyras, aktorius ir dainininkas Marcas Anthony (53) turi naują išrinktąją – Majamyje jis susižadėjo su 30 metų jaunesniu modeliu, buvusia „Mis Visatos“ dalyve Nadia Ferreira (23).

Visą savaitę socialiniuose tinkluose subtiliai rodžiusi sužadėtuvių žiedą su deimantu, 23-ejų Nadia ketvirtadienį patvirtino, kad ji ir 53 metų dainininkas ketina susituokti, rašo „People“.

Mergina šią žinią pranešė savo instagramo paskyroje per vakarėlį „Sexy Fish“ restorane Majamyje, pasidalijusi nuotrauka, kurioje su M.Anthony yra susikibusi rankomis, ir parodydama minėtą žiedą.

„Sužadėtuvių vakarėlis!“, – rašė N.Ferreira.

Marcas Anthony pasipiršo Nadiai Ferreirai / Instagram nuotr.

Kaip rašoma N.Ferreiros instagrame, prieš vakarėlį pora praleido dieną Majamyje su draugais, vakarieniavo ir linksminosi laive, taip pat kėlė tostus su šampanu. Pranešama, kad vakarėlis restorane surengtas švenčiant modelio 23-iąjį gimtadienį, kuris buvo gegužės 10 d.

„Jie valgė prabangią vakarienę su sušiais, austrėmis ir ikrais, ir atrodė itin šventiškai nusiteikę, visą vakarą prie prabangaus stalo apsupti draugų, apsikabinėjo ir bučiavosi“, – teigė šaltinis „People“.

Žinia apie sužadėtuves pasirodė praėjus vos trims mėnesiams po to, kai į Meksiką išvykę įsimylėjėliai pakurstė gandus dėl savo romano. Kovo 19 d. šiuos gandus jie patvirtino.

„Tegul Dievas padaugina viską, ko mums linki“, – rašė M.Anthony prie nuotraukos lėktuve su mylimąja.

15min primena, kad prieš pradėdamas susitikinėti su N.Ferreira dainininkas jau buvo susižadėjęs keturis kartus, o trys iš jų virto santuoka. Pirmą kartą jis rankos paprašė Claudette Lali, tačiau 1998 m. buvusi pora nutraukė santykius, taip ir nespėjusi žengti prie altoriaus.

Vis dėlto vėliau M.Anthony buvo vedęs grožio karalienę Dayanarą Torres, dainininkę, aktorę Jennifer Lopez ir modelį Shannon De Lima, su kuria išsiskyrė 2017 m. vasarį.

M.Anthony turi šešis vaikus: 28 m. Arianą ir 26 m. Chase'ą su buvusia mylimąja Debbie Rosado, 21 m. Cristianą ir 18 m. Ryaną su D.Torres ir 14 m. dvynius Emme ir Maximilianą su J.Lopez.