Buvęs „Lietuvos balso“ dalyvis Edas Vieta pristato pirmą solo dainą „Ledinukas“

Edas Vieta / Asmeninio archyvo nuotr.
Edas Vieta / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-07 10:11
AA

Dešimtojo „Lietuvos Balso“ sezono dalyvis, vis daugiau dėmesio sulaukiantis atlikėjas Edas Vieta išleidžia savo pirmąjį debiutinį kūrinį „Ledinukas“.

Pasakodamas apie kūrinio gimimą, Edas Vieta teigia, jog tai kone greičiausiai gimusi daina atlikėjo užrašuose.

,,Daina gimė labai netikėtai – sedėjau savo kambaryje su ukulėle, niūniavau įvairias melodijas ir staiga prisiminiau, kad turiu užrašuose tekstą, kuriam jau seniai norėjau sukurti melodiją. Sugrojau vieną, antrą kartą, kūrinį parodžiau savo grupei – jų pasiūlymu net pradėjome atlikti šią dainą koncertuose gyvai.

Edas Vieta / Asmeninio archyvo nuotr.

Kiekvienas kartas, dainuojant šią dainą publikai man būdavo ypatingas. Paragintas artimųjų ir grupės nusprendžiau įrašyti ją ir pasidalinti tuo su klausytojais“, – teigia jaunas atlikėjas.

Paklausus, kokia dainos žinutė ir kas slypi už teksto, atlikėjas paatvirauja:

,,Man tai lyg naujas, švarus popieriaus lapas mano muzikiniame kelyje. Daina labai švelni, paprasta, bet už jos slypi gili žinutė, kurią, mano manymu, kiekvienas interpretuos savaip. Dauguma tekstų, kuriuos sugalvoju, yra rašomi su mintimi, slypinčia ,,tarp eilučių“, todėl man svarbu, kad klausytojas dainą išgirstų taip, kad galėtų joje rasti dalelę savęs.

Kurį laiką buvau sutrikęs, ko tiksliai noriu ir trokštu iš muzikos, todėl manau, kad ši daina bus puiki pradžia puoselėti kūrybą, kuria noriu dalintis su klausytojais“, – pasakoja jaunas kūrėjas.