Buvęs Michaelo Jacksono gydytojas išdavė paslaptį: Janet Jackson jaunystėje slapta susilaukė dukters

Janet Jackson ir pirmasis jos vyras Jameso DeBarge'as (1985 m.) / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pavasarį per visą pasaulį nuaidėjo žinia, kad dainininkė Janet Jackson būdama 50 metų laukiasi pirmo vaiko. Tačiau buvęs jos brolio Michaelo Jacksono gydytojas Conradas Murray, keletą metų praleidęs kalėjime už netyčinį popkaraliaus nužudymą, savo biografijoje atskleidė 30 metų Jacksonų šeimos slėptą paslaptį – Janet Jackson iš tiesų kartą jau gimdė, o savo pirmagimę dukrą atidavė įvaikinti.

2013-ųjų spalį Conradas Murray dėl gero elgesio anksčiau laiko paleistas į laisvę, tačiau dirbti mediku nebegalėjo – iš jo buvo atimta gydytojo licencija. Nieko nuostabaus, kad buvęs Michaelo Jacksono gydytojas surado kitų būtų, kaip užsidirbti duonai – sėdo rašyti biografinės knygos, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas Jacksonų šeimai, kuriai jis dirbo.

Ši daugybę Jacksonų šeimos paslapčių atskleidžianti knyga pavadinta taip pat, kaip ir 2009-aisiais pasirodęs biografinis filmas „This Is It“, pasakojantis apie popkaralių. Šis filmas buvo sukurtas dar Michaelui Jacksonui esant gyvam, tačiau popkaralius netikėtai mirė trys savaitės iki premjeros. Dėl jo mirties filmo premjera buvo atidėta keliems mėnesiams.

Conradas Murray savo knygoje rašo apie abejotiną draugystę su pirmuoju Janet Jackson vyru, buvusiu dainininku Jamesu DeBarge'u, su kuriuo gydytojas susipažino kalėjime (koks sutapimas!). Jamesas į kalėjimą pakliuvo 2012 metais už ginkluotą užpuolimą ir narkotikų laikymą. Janet Jackson su dvejais metais vyresniu Jamesu DeBarge'u slapta susituokė 1984-aisiais, kai jai tebuvo 18 metų, tačiau jau kitais metais jų santuoka buvo anuliuota.

Conradas Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Conradas Murray savo biografijoje pasakoja, kad Jamesas jam išdavė paslaptį, esą jis yra Janet Jackson slapto kūdikio tėvas – tai kaip reikiant nustebino Conradą, mat iki tol niekas nė nenutuokė, jog dainininkė turi vaikų.

Šią paslaptį Jamesas naujam draugui pasakė laišku, kurio kopija spausdinama Conrado knygoje.

„Conradai, aš tiesiog nebegaliu apie tai tylėti, – laiške rašė Jamesas. – Sužinojau, kad turiu dukrą iš to meto, kai buvau su Janet. Visados jaučiau, kad dalis manęs yra dingusi... Dabar viskas atrodo logiška.“

Anot Jameso DeBarge'o, jo ir Janet dukra, kuri dabar jau yra suaugusi, buvo atiduota įvaikinti po slapta įvykusio gimdymo. Užaugusi ji panoro susirasti savo tikrąjį tėvą, ir taip susisiekė su Jamesu, kuris nė nežinojo apie jos egzistavimą.

Ar tai, ką pasakoja Conradas Murray ir Jamesas DeBarge'as yra tiesa, Jacksonų šeima nekomentuoja.

Conradas Murray / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau