Buvęs radijo laidų vedėjas P.Bukauskas: apie lošimą, metus kalėjime ir didžiules skolas

Paulius Bukauskas / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.
Paulius Bukauskas / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-06 12:10
AA

Buvęs radijo laidų vedėjas ir garsus renginių organizatorius Paulius Bukauskas neseniai džiaugėsi išskirtine sėkme Lietuvos pramogų pasaulio padangėje. Atrodė, kad apie geresnį gyvenimo scenarijų negalėjo net pasvajoti, tačiau Paulius prisipažįsta, kad per kelerius metus jis prarado viską – reputaciją, draugus ir net laisvę.

Pauliui koją pakišo priklausomybė azartiniams lošimams ir šiandien vyras yra priverstas savo gyvenimą kurti iš naujo. P.Bukauskas LNK laidoje „Bus visko“ prisipažino, kad jis iki šiol negali paaiškinti, kaip ir kodėl įniko į destruktyvų pasaulį.

„Visiems yra suprantama, kad narkotikai ir alkoholis yra priklausomybės, tačiau jei tu loši, esi kvailas ir viskas. Pats kaltas. Tačiau žmonės nesupranta, kad tai yra tokia pati liga”, – laidoje „Bus visko“ kalbėjo vyras.

Paulius Bukauskas / LNK nuotr.

Vos tik Paulius pradėjo lošti, viskas jo gyvenime it kortų namelis ėmė griūti žaibo greičiu. Pasak vyro, daugelis panašų potraukį turinčių žmonių su priklausomybe įprastai kovoja labai ilgą laiką, kol atsiduria beviltiškoje situacijoje, tačiau jis žemiausią savo gyvenimo ribą pasiekė po dvejų metų.

„Pirmiausia praloši savo pinigus, tada visų draugų, kurie tau skolingi, pinigus, tada pradedi skolintis dar. Galiausiai pradedi galvoti, kaip dar prasimanyti tų pinigų, skolos spaudžia, reikia atiduoti, o ir dar daugiau lošti norisi”.

Laidoje „Bus visko“ buvęs radijo laidų vedėjas atviravo, kad priklausomybė azartiniams lošimams jį privedė prie teisiamųjų suolo. Kai Paulius buvo nuteistas lygtinai ir jo gyvenimas dužo į šipulius, jis nusprendė pakeisti aplinką ir išvyko į Airiją. Vis tik idilė svetur atrasti naują laimę netrukus subliuško, kai jis sužinojo, jog jo suėmimui išduotas Europos arešto orderis.

Paulius prisipažino, kad, sužinojęs tokias naujienas, jis pats nuvyko į policijos nuovadą, kurioje ir buvo suimtas. Jo ekstradicija truko ilgai, todėl vienerius metus jis praleido vienutėje Airijoje, o vėliau dar apie dvejus metus kalėjo Lietuvoje. Paulius prisipažino, kad tie metai buvo itin sunkūs, kupini niūrių minčių ir savigraužos.

Paulius Bukauskas / LNK nuotr.

Vis tik didžiausia gėda vyrui yra ne dėl to, kad teko pabuvoti nelaisvėje, bet dėl visų įskaudintų ir nuviltų žmonių, kuriuos išdavė emociškai. Šiandien Paulius įvairioms įmonėms bei žmonėms yra skolingas per 136 tūkstančius eurų.

„Didžiausia gėda yra, kad negaliu atiduoti žmonėms jų pinigų. Kai gaunu žinutę, kad reikėtų kažkaip atiduoti tą skolą, aš labai norėčiau tai padaryti, bet tada suprantu, kad be tavęs yra dar 50 tokių, o aš turiu išlaikyti ir savo šeimą, turiu pavalgyti, apsirengti ir neuždirbu tiek, kad dar galėčiau atiduoti skolas”, – atviravo Paulius, kurio gyvenimą sugriovė priklausomybė azartiniams lošimams.

Apie kainą už praeities klaidas, depresiją ir metus praleistus Airijos vienutėje – antradienio vakarą laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.