Buvusi „4 Roses“ narė E.Čepaitė-Keturkė greit sūpuos antrąją atžalą: džiaugiasi šeimyniniu gyvenimu

Eglė Čepaitė-Keturkė su vyru Albinu Keturka ir sūnumi Kristupu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Anksčiau grupėse „Diamonds“ ir „4 Roses“ dainavusi atlikėja Eglė Čepaitė-Keturkė (32), dar žinoma sceniniu vardu Jolee, su Žmonės.lt pasidalijo jos šeimai džiugia naujiena – netrukus Eglė su vyru Albinu Keturka (38) sulauks antrosios atžalos.

Nuo mažens dainavimui neabejingos E.Čepaitės-Keturakės kelias į Lietuvos muzikinę padangę buvo išties vingiuotas. Daili, gabi mergina dainavo grupėsė „Diamonds“ ir „4 Roses“, koncertinių turų metu palaikė kompaniją Natalijai Bunkei, dar vėliau dalyvavo televizijos projektuose prisistačiusi Jolee slapyvardžiu.

Eglė jau beveik dvejus metus nelipo ant scenos, tačiau Žmonės.lt patikino, jog muzika jos širdyje gyva iki šiol. Moteris net sakė turinti  minčių apie solinį albumą ir žadėjo dar tikrai sugrįšianti.

Eglė Čepaitė-Keturkė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Atsiradus pirmajam sūnui Kristupui, aš aktyviai vykdžiau muzikinę veiklą, bet vėliau supratau, jog svarbiausia – šeima, todėl atsidaviau jai. Dar šių metų sausį sužinojau, kad vėl laukiuosi. Buvo tikrai įdomi situacija, nes netilo pranešimai apie koronavirusą, vyras tuo metu buvo Balyje. Planavome su Kristupu pas jį išskristi kovą, tačiau netrukus buvo įvestas karantinas. Visi planai apsivertė aukštyn kojomis“, – pasakojo E.Čepaitė-Keturkė.

Eglė Čepaitė-Keturkė su vyru Albinu Keturka ir sūnumi Kristupu / Asmeninio archyvo nuotr.

Moteris neslėpė, kad ir antrojo nėštumo pradžia jai buvo sunkesnė, nei laukiantis pirmagimio. Eglė jautė nuovargį, baimę dėl pasaulyje susiklosčius situacijos ir atskirtį nuo vyro. 

Albinas, kuris išvyko į egzotiškuosius kraštus, vos tik paskelbus karantiną, sugrįžo į Lietuvą, tačiau dar dvi savaites karantinavosi atskirai nuo šeimos. 

„Su Kristupu turėjome vykti pas Albiną, buvome jo nematę daugiau nei mėnesį, tačiau Lietuvoje ir visame pasaulyje buvo įvestas karantinas, todėl vyras sugrįžo, bet pasimatyti taip iš karto juk negalėjome. Tikrai nerimavau ir dėl savo su Kristupu, ir dėl Albino sveikatos“, – prisiminė Eglė.

8 menesį nėščia atlikėja pasidžiaugė, kad galiausiai viskas atsistojo į savo vėžes ir šiuo metu jos asmeninio gyvenimo neramumai nebekrečia. 

Eglė Čepaitė-Keturkė su vyru Albinu Keturka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kristupui greit sueis penkeri metukai, jis labai džiaugiasi netrukus sulauksiantis brolio arba sesės. Aš, tuo tarpu, stengiuosi užsiimti mėgstama veikla, nesijaudinti ir laukiu rugsėjo, kada išvysiu kūdikį.“

Rugpjūčio 15-ąją Eglė ir Albinas paminėjo 6-ąsias vestuvių metines.

Pora susituokė 2014 metais. Tuoktuvės vyko Vilniaus širdyje esančioje Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Jaukią E.Čepaitės ir A.Keturkos vestuvių ceremoniją stebėjo artimiausi šeimos nariai, draugai ir bičiuliai, jų gretose – ir buvusios grupės „4 Roses“ narės: Dileta Meškaitė, Akvilė Matukaitė ir Giedrė Girnytė. Iš viso pora savo vestuvėse sulaukė per 60-ies svečių.  

Nuotaka ceremonijai pasipuošė dramblio kaulo spalvos nėriniuota suknele iki žemės, galvą pridengė ilgu nuometu. Šventinį drabužį jai sukūrė dizainerė Ingrida Žitkuvienė ir mados namai „InžI“.

Eglės Čepaitės ir Albino Keturkos vestuvių ceremonija (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau