Buvusi Kristinos Ivanovos kolegė Emilija Katauskaitė Libane leidosi į malonumų sūkurį

Emilija Katauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Emilija Katauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-27 14:53
AA

Buvusi grupės „Magnit“ narė Emilija Katauskaitė, kuri vis rečiau grįžta į Lietuvą ir Libane atranda tikruosius gyvenimo džiaugsmus, pasidalijo įspūdingos dienos akimirkomis. Ne pirmą kartą ant žirgo atsisėdusi moteris labai norėjo pabėgti nuo miesto šurmulio.

„Esu bailė ir tokioms pramogoms pasiryžti man reikia laiko, tačiau po truputį keičiuosi ir patiriu didžiulį malonumą“, - Žmonės.lt pasakojo Emilija.

Emilija, kuri šiuo metu nebepasirodo su savo bičiulėmis Kristina Ivanova, Ingrida Kazlauskaite, Julija Jegorova, Laura Navikaite ir Donata Ramanauskaite Lietuvos scenoje, savo muziką kuria bei atlieka kitoje šalyje, kur ją maloniai ir šiltai priima vietiniai.

Libane moteris dainuoja prabangiuose restoranuose, yra pasirašiusi sutartį su muzikos įrašų kompanija „Elef Records“. Ši kompanija padėjo atrasti ne vieną žymų talentą.

Emilija Katauskaitė su draugėmis pramogauja Libane / Asmeninio archyvo nuotr.

Libane E. Katauskaitė išmoko džiaugtis gyvenimu. Ir kai anksčiau ji sakydavo, jog labai pasiilgsta gimtinės, tai šįkart moteris – kur kas ramesnė. Emilija kiekvieną dieną stengiasi atrasti kažką naujo, įsimylėti gyvenimą ir mėgautis jo teikiamais malonumais.

Anksčiau jai jodinėti Lietuvoje sekėsi neblogai, tačiau E. Katauskaitė visuomet bijodavo užlipti ant žirgo. Keletą kartų ji visgi save privertė, o pasitikėjimą laikui bėgant įgijo įsitikinusi, jog jodinėjimui skirti žirgai – ramūs, nuolankūs ir protingi.

„Viena mano draugė yra šio sporto profesionalė. Būnant drauge – sunku atsispirti pagundai ir tenka įveikti savo baimes. Šis jodinėjimas Libane buvo kiek kitoks, viskas atsitiko visai neplanuotai ir atsitiktinai. Jaučiausi pavargusi nuo miesto ir su bičiulėmis nusprendėme nuvykti į kalnų miestelį. Nuklydome nuo maršruto ir... Mums pasisekė. Atradome ypatingą vietą. Žirgynas kalnuose nustebino savo apylinkėmis. Jodinėjant atsivėrė nuostabus vaizdas. Gavosi taip, kad šiltai ir maloniai priimtos, drauge su merginomis pasidarėme fotosesiją ir buvome visur apvedžiotos, mums aprodytos įspūdingiausios vietos.“

Emilija Katauskaitė su draugėmis pramogauja Libane / Asmeninio archyvo nuotr.

Emilija Katauskaitė pasakojo, kad ten, kuri ji šiuo metu gyvena, jodinėjimas yra itin populiarus. Kalnuotomis vietovėmis kiekvieną dieną aistruoliai leidžiasi patirti įsimintinų nuotykių.

Libane ši sporto šaka nėra brangi, o pats kraštas skiriasi nuo Lietuvos, tad ir jausmas bei potyriai visai kiti.

Emilija Katauskaitė pasidavė malonumams Libane (13 nuotr.)
+7