Buvusi merginų grupės „Golden Age“ narė Evelina Meidutė laukiasi pirmagimio

Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis
Šaltinis: Žmonės
AA

„X Faktoriuje“ išgarsėjusios merginų grupės „Golden Age“ narė Evelina Meidutė netrukus taps mama – su mylimuoju, vandens sporto entuziastu Mantu Žemguliu laukiasi pirmagimio.

Džiugią naujieną Evelina pranešė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. „Pasisveikinkite su būsima mamyte ir tėveliu. Džiaugiuosi, galėdama dalytis šia nepaprasta patirtimi su tavimi, Mantai. Tu būsi pats geriausias tėtis“, – rašė ji. 

Anot 15min, E. Meidutė laukiasi jau ketvirtą mėnesį. Šiuo metu pora keliauja po Naująją Zelandiją. Vėliau pora viešės Los Andžele, o į Lietuvą žada grįžti balandžio mėnesį. Vaikelio lyties Evelina ir Mantas kol kas nežino. Pora susipažino socialiniuose tinkluose ir draugystę puoselėja jau dvejus metus.

Į 2019-uosius grupė „Golden Age“ žengė stipriai atsinaujinusi – prie senbuvės Gabrielės Urbonaitės prisijungė talentinga ir ugninga klaipėdietė Akvilė Januškaitė, o klausytojai sulaukė dar įspūdingesnės programos. 

Tuo metu grupės vadybininkas teigė, kad „Golden Age“ pokyčius lėmė noras įnešti daugiau spalvų, bet galimai prie viso to prisidėjo ir Evelinos planai kurti šeimą.

Primename, kad muzikos projekte „X Faktorius“ 2017 metais „Golden Age“ užėmė antrąją vietą. Didžiausia pergale dainininkės tuomet įvardijo tai, kad pavyko laimėti žmonių simpatijas. Tada jos buvo įsitikinusios, kad iki pergalės joms nieko netrūko. 

Grupė „Golden Age“ (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau