N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Buvusi Simono Cowello mylimoji vaizdo įraše prakalbo apie seksualinę prievartą

Simonas Cowellas ir Sinitta / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė ir buvusi britų „X faktoriaus“ teisėjo Simono Cowello mergina Sinitta dabar kuria vaizdo „blogą“, kuriame pasakojami įvairiausi jos gyvenimo momentai, bandoma kitu kampu pažvelgti į socialines problemas.

Visai neseniai viename vaizdo įraše Sinitta prabilo apie baisų įvykį Simono Cowello viloje.

Tada dar būdami pora Sinitta su Simonu atostogavo vienoje iš jo turimų vilų. Nepaslaptis, kad pas garsų vyrą netrūkdavo svečių ir vakarėlių. Kadangi Simono atlygis už darbą pramogų pasaulyje visuomet buvo didžiulis, tad ir jo turimos vilos - įspūdingos. Ten vyras net leisdavo apsistoti geriausiems savo draugams.

Sinitta, praėjus kiek laiko po incidento, paklausė Simono Cowello ar galėtų apie įvykį papasakoti viešai. Gavusi jo sutikimą ji priminė, kad niekas nėra apsaugotas nuo seksualinio išnaudojimo.

Simonas Cowellas švenčia 54-ąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Tada su Simonu atostogavome jo viloje. Atvyko vienas įtakingas Simono draugas ir mano mylimasis paprašė svečiui aprodyti kambarius. Kadangi ten buvo daug kambarių, pagalvojau, jog leisiu svečiui pačiam išsirinkti, kur jis nori apsistoti. Rodant jam kambarius, šis praleido visus su puikiu vaizdu. Tačiau, kai nuėjome į apačią, kambary rūsyje, jis atsigulė ant lovos, čiupo mane ir laidė nemalonias užuominas. Vos išsivadavau ir nubėgau ieškoti Simono“, – pasakojo Sinitta.

Sužinojęs, kad jo svečias šitaip pasielgė su dama, S. Cowellas neišlaikė. Jis liepė šiam gyvenime nekišti nagų prie moters.

Sinitta vaizdo įrašą paviešino, tačiau ją užpuolusio asmens tapatybės neatskleidė. Moteris tiesiog norėjo priminti, kad ir pramogų pasaulyje seksualinis išnaudojimas yra gana dažnas nusikaltimas.

Smurtas: kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Policijos komisariatai
Tel.: 112
LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga
Nemokama linija:
Tel.: 8 800 01230, 8 5 210 7176
Savivaldybių Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyriai
Vilniuje:
Tel.: 8 5 211 2023, 8 5 211 2567
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277

Skaitykite daugiau