Buvusio žalgiriečio Vaido Kariniausko mylimąją prie altoriaus palydėjo mama

Vaidas Kariniauskas ir Ieva Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aštunto mėnesio aštuntą dieną lemtingąjį „taip“ Alytaus Šv. Kazimiero bažnyčioje ištarė vienas kitą labai mylintys žmonės – buvęs „Žalgirio“ krepšininkas Vaidas Kariniauskas (24) ir VDU kūrybinių industrijų bakalaurą šįmet apgynusi Ieva Jurevičiūtė (24). 

Jaunieji vestuvių dieną nesimatė ir vienas kitą išvydo tik šventovėje, į kurią nuotaką palydėjo jos mama Gitana Mickienė.

„Tuokiamės vieną kartą, todėl norėjome didelės ir gražios šventės“, – po ceremonijos, kurios metu pasikeitė iš artimųjų dovanoto balto aukso pagamintais klasikiniais žiedais, sakė laimingi jaunavedžiai.


Nuotaka svarbiąją dieną vilkėjo salono „D’dress“ suknelę. Jos makiažu rūpinosi Greta Girdžiūtė, o šukuosena – Rita Martinkutė.

Vaidas Kariniauskas ir Ieva Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Meilės priesaikos liudininkais tapo Vaido sesuo Laura Daugėlienė su vyru Karoliu Daugėla.

Šventę, kurioje dalyvaus 83 žmonės, jaunieji nusprendė iškelti naujoje sodyboje „Grand Vila“.

„Joje šįvakar dominuos tamsiai žalia spalva. Rūpintis vestuvių dekoracijomis man padėjo grupiokės, įkūrusios „Bright studio“, o pačia šventės programa – Teresa iš „Vestuvių laiko“, – pasakojo Ieva, į kurią nuo šiol bus kreipiamasi Kariniauskienės pavarde.

Vaidas Kariniauskas ir Ieva Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vestuvėms Ieva ir Vaidas ruošėsi pusantrų metų.

„Kai 2017 – ųjų sausio 11 – ąją Italijoje įvyko mūsų sužadėtuvės, jau kitą rytą ėmėme rinktis santuokos datą ir kalbėti apie tai, kaip viskas vyks“, – su šypsena prisiminė septynerius metus draugavusi pora.

Ieva, kol baigė studijas, mylimąjį lankė Graikijoje, Italijoje ir Rumunijoje – šių šalių krepšinio klubus yra atstovavęs Vaidas Kariniauskas.

Šį sezoną lietuvaitis karjerą tęs Rumunijos Oradios „CSM“ komandoje.
„Vaidas ten išskris pirmas, o aš – maždaug po mėnesio“, – sakė nuotaka.

Ji užsiminė – nuolatinis gyvenimas užsienio šalyje kiek baugina, bet mintis, kad kasdien matys mylimą žmogų, džiugina.

Vaido Kariniausko ir Ievos Jurevičiūtės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Per mūsų bendravimo metus buvo visko. Netgi trumpam buvome išsiskyrę. Bet vėliau supratome negalį vienas be kito“, – pasakojo jaunavedžiai, vienas kitam negailintys komplimentų.

Ieva ir Vaidas netikėtai susipažino „Akropolyje“, tačiau trumpas pašnekesys į bičiulystę tuo metu nevirto. Pora susitiko po pusantrų metų bendros pažįstamos merginos gimtadienyje ir nuo to laiko yra kartu.

Vaido Kariniausko ir Ievos Jurevičiūtės vestuvės (61 nuotr.)
+55
Skaitykite daugiau