„Byvį ir Tešlagalvį“ kadaise garsinę Rytis Zemkauskas ir Algis Ramanauskas susitiks laidoje „Pasivaikščiojimai“

Rytis Zemkauskas ir Algis Ramanauskas  / Laidos stop kadras
Rytis Zemkauskas ir Algis Ramanauskas / Laidos stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-17 09:52
AA

„Aš būsiu visada!“, – sako Algis Ramanauskas ir šypsosi patenkintas, kad sugalvojo gerą frazę. Žinoma, ši frazė ištraukta iš konteksto ir mažai ką sako skaitytojui, tačiau kai ką byloja apie Ryčio Zemkausko vedamos laidos „Pasivaikščiojimai“ svečią.

Jis protingas, pagavus ir ironiškas. Jo mylimoje anglų kalboje tam yra vienas žodis – „witty“. Žodis, kuriuo galima apibūdinti visą O.Wilde dialogo meną ir visą Algio Ramanausko kūrybą. Na gerai, toli gražu ne visą. Algio išties yra daug ir visur, nors jis nemano esąs talentingas ir nesijaučia kažko labai pasiekęs. Tuo metu jis kuria muziką, veda televizijos laidas, yra komikas, aktorius, visuomenės veikėjas ir net politikas.

Save jis apibūdina kitu anglišku žodžiu: „maverick“. Ką šis žodis reiškia kiekvienas gali pasižiūrėti žodyne. Taip bus įdomiau. Su Algiu, beje, visada įdomu – jis nemėgsta tylos eteryje, nepakenčia kvailių ir kvailumo, yra visada pasiruošęs perimti iniciatyvą, tačiau sykiu puikiai jaučia pašnekovą. Jis – užsidegantis, karštas ir, nepaisant savo cinizmo, jautrus ir labai inteligentiškas žmogus.

„Pasivaikščiojimai su Algiu Ramanausku“ bus senų bičiulių pokalbis. Kažkada A.Ramanauskas ir R.Zemkauskas įgarsino „Byvį ir Tešlagalvį“. Algis buvo Tešlagalvis, Rytis – Byvis, šalia jie dar sukūrė balsus antro plano personažams. Tuo metu animacinis serialas tapo tikra televizijos bomba, o Seime net siūlyta jį uždrausti, o Algį su Ryčiu – pasodinti. Laimei, taip neįvyko ir šiandien pliktelėję chuliganai gali pasikalbėti TV eteryje. Apie tikrai viską – apie politiką, Algio karą su kalbininkais, jo sūnų, muziką, televiziją, nesmagius ir smagius gyvenimo įvykius.

„Pasivaikščiojimai su Algiu Ramanausku“ per TV1 šeštadienį, 15.30 val.