Calvinas Harrisas vienai dainai ir vėl subūrė Justiną Timberlake‘ą ir Pharrelį

Justinas Timberlake'as, Halsey, Pharrelis, Calvinas Harisas / Soc. tinklų nuotr.
Justinas Timberlake'as, Halsey, Pharrelis, Calvinas Harisas / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-24 11:04
AA

Pop muzikos žvaigždė Justinas Timberlake‘as jau kurį laiką nėra itin aktyvus pasaulinėje muzikos scenoje. Juolab gerbėjai nesitikėjo išvysti jo ir ilgalaikio muzikinio bendražygio (nuo pat pirmojo solinio albumo „Justified“ laikų) – Pharrelio – viename vaizdo klipe. Šiuos atlikėjus vėl pavyko suburti kitai superžvaigždei – prodiuseriui Calvinui Harrisui.

Britų prodiuseris Calvinas Harrisas jau rugpjūčio 5 dieną ruošiasi pristatyti albumą „Funk Wav Bounces Vol. 2“, kuriame skambės ir naujasis singlas. „Stay With Me“ dainuoja ir Justinas Timberlake‘as, ir Pharrelis, ir kylanti žvaigždė Halsey.

Tai yra pirmas kartas, kai superprodiuseriu vadinamas Calvinas Harrisas bendradarbiauja su Justinu Timberlake‘u ir Halsey, tačiau jau antrasis – su Pharreliu (bendradarbiavo kuriant Calvino albumą „Funk Wav Bounces Vol. 1“).

Nors „Stay With Me“ kūrinys pasirodė vasarai persivertus į antrąją pusę, gerbėjai džiaugiasi dar vienu vasaros ir vakarėlių hitu. Tai yra jau trečiasis Calvino Harriso kūrinys šiemet. Prieš tai pasirodė singlai „Potion“ su Dua Lipa ir „New Money“ su reperiu 21 Savage.