Cara Delevingne pirmąkart atvirai prabilo apie romaną su atlikėja St.Vincent

Cara Delevingne / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Cara Delevingne / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-06-20 17:51
AA

Manekenė ir aktorė Cara Delevingne atskleidė užmezgusi romaną su dainininke St.Vincent ir sakė, kad su ja jaučiasi labai laiminga.

Po kelis mėnesius sklandžiusių kalbų britė gražuolė atvirai papasakojo apie savo ryšius su atlikėja, kurios tikrasis vardas – Annie Clark, duodama interviu naujam žurnalo „Vogue“ numeriui.

„Manau, kad būti įsimylėjusiai savo merginą yra svarbi priežastis, kodėl šiomis dienomis jaučiuosi itin laiminga dėl to, kokia esu. Ir tikras stebuklas, kad šie žodžiai sklinda iš mano lūpų“, – sakė C.Delevigne.

Cara Delevingne ir Annie Clark (dešinėje viršuje) / Instagram nuotr.

„Man prireikė daug laiko susiprasti su šia mintimi (kad galima jausti potraukį moterims, – red.past.), kol pirmąkart įsimylėjau merginą būdama 20-metė ir supratau, kad turiu tai priimti“, – pridūrė ji.

Bet manekenė sakė dar nesanti įsitikinusi, ar yra lesbietė.

„Mano erotiniai sapnai – tik apie vyrus. Prieš porą naktų sapnavau, kaip priėjau prie vieno vaikino „Volkswagen“ autobusiuke, kur jis buvo tarp krūvos savo draugų, ir užšokau ant jo... Moterys mane labai įkvepia, bet jos taip pat buvo mano pragaištis. Esu nukentėjusi tik nuo moterų“, – aiškino ji.

Kita vertus, būtent tokios jos draugės kaip dainininkė Taylor Swift ir aktorė bei dainininkė Selena Gomez paskelbė internete vaizdo įrašą, kuriame karštai pasveikino C.Delevigne su pirmąja jos nuotrauka madų biblijos „Vogue“ viršelyje.

Cara Delevingne ir Annie Clark (dešinėje viršuje) / Instagram nuotr.