Cardi B oficialiai skiriasi su reperiu Offsetu

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.
Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-16 08:50
AA

Po trejus metus trukusios santuokos reperė Cardi B (27) skiriasi su mylimuoju Offsetu (28), rašo TMZ.

Anot šaltinio, Cardi B teisininkas Offsetui pateikė griežtesnius skyrybų reikalavimus, negu tie, su kuriais iš pradžių buvo susipažinusi Cardi B. 

Buvusiam vyrui su skyrybų prašymu atėjo ir reikalavimas suteikti pilną dviejų metukų dukros Kulture globą buvusiai žmonai. Tiesa, pati Cardi B vėliau aiškino nežinojusi, kad jos teisininkai prašo būtent tokių dalykų, mat ji nori dukros globa dalytis.

Minėto naujienų portalo duomenimis, reperė šiuo metu derasi su teisininkais, kad viskas būtų vykdoma pagal jos pageidavimus.

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.

Viešai daug kur paskelbta, jog Offsetui įteiktuose dokumentuose reperė iš vyro nori finansinės paramos, skirtos dukrai.  Artimi Cardi B šaltiniai šį faktą neigia ir sako, kad finansinės pagalbos reperei auginant dukrą tikrai nereikia.

Primename, jog pora slapta susituokė 2017-aisiais. Tiesa, praėjus metams po vestuvių, jie jau planavo sukti skirtingais keliais. Priežastis – reperio neištikimybė. Po viešo vyro atsiprašymo Cardi B nusprendė mylimąjam duoti dar vieną šansą ir susitaikė.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, šiuo metu vykstančių skyrybų priežastis – taip pat Offseto neištikimybė.

Cardi B (15 nuotr.)
+9