Carla Bruni: po 15-os santuokos metų įsimylėjusi Nicolas Sarkozy lyg pirmą dieną

Carla Bruni ir Nicolas Sarkozy / Getty nuotrauka
Carla Bruni ir Nicolas Sarkozy / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2022-12-07 13:21
AA

Jų pažintis prieš penkiolika metų ir greitos vedybos buvo skandalas. Tačiau artėjant krištolinėms vestuvių metinėms Carla BRUNI (54) pasirengusi dar kartą pasakyti „taip“ savo vyrui.

Carla ir ką tik išsiskyręs tuometinis Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy (67) susipažino per farmacijos ir reklamos verslininko Jacques’o Séguélos surengtą vakarienę. Pora padovanojo publikai tris mėnesius labai prancūziško romano ir 2008-ųjų vasario 2-ąją Eliziejaus rūmuose pasižadėjo būti kartu. O penkiasdešimt penktojo gimtadienio išvakarėse – tiek jai sukanka gruodžio 23 dieną – Bruni prisipažįsta, kad Sarkozy – vienintelis vyras, už kurio norėjo ištekėti. Ir patikimiausias žmogus, kokį kada teko sutikti.

Prieš susitikdama su politiku ji bijojo rimtų santykių. Iki tol šitaip buvo suartėjusi tik su vienu žmogumi – Raphaëliu Enthovenu (47), su kuriuo praleido septynerius metus ir susilaukė sūnaus Aurélieno (21).

  • Visą straipsnį gali skaityti Žmonės.lt prenumeratoriai

Be kita ko, tai buvo aštri meilės istorija – juk iš pradžių Carla buvo Raphaëlio tėvo mylimoji. O šis romanas išskyrė jaunesnįjį Enthoveną su tuometine žmona.