Cate Blanchett: įsibėgėjus gandams apie aktorės šeimos krizę – netikėta nuotrauka

Cate Blanchett ir Andrew Uptonas / Getty nuotrauka
Cate Blanchett ir Andrew Uptonas / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2024-03-24 16:46
AA

Šįkart žvaigždžių gyvenimo apžvalgininkai pasigedo beveik metai nuo raudonų kilimų dingusios poros – Cate BLANCHETT (54) ir Andrew UPTONAS (58): pernai Kanuose per „Interesų zonos“ premjerą Cate ir Andrew pozavo grupinei nuotraukai, tačiau nestojo prieš kameras drauge.

Vėliau Blanchett fotografavosi su kolegomis Cillianu Murphy, Ethanu Hawke’u, Leonardo DiCaprio, Warwicku Thorntonu, princu Williamu ar Giorgio Armani. Ir visiškai nesidalijo vyro atvaizdais instagrame. Nors ir anksčiau buvo slapukė, o uždaras ir visai neglamūriškas australų dramaturgas tik kartais lydėdavo garsiąją žmoną į filmų premjeras ar renginius.

Ant Cate rankos nespindėjo ir anksčiau pareigingai mūvėtas vestuvinis žiedas. Krito į akis, kad per BAFTA vakarą ji taip pat buvo be simbolinio papuošalo – jį pakeitęs stambus briliantas papildė vyno spalvos „Louis Vuitton“ suknelę. Sakoma, kad ši permaina nustebino net Blanchett bičiulius – ir pakurstė gandus apie poros krizę. Arba – apie pasikeitusį skonį ar piršto dydį, nes papuošalą sunku įžiūrėti ir naujose bendrose nuotraukose.