Catherine Zeta-Jones kaklas išduoda tikrąjį amžių: prieš laiką bejėgiai visi

Catherine Zeta-Jones / Vida Press nuotr.
Catherine Zeta-Jones / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-12 12:09
AA

Aktorė Catherine Zeta-Jones (48) tituluojama viena gražiausių pasaulio moterų. Pasitempusi, stilinga ir atsidavusi savo vyrui – tokia ji gerbėjų akyse. Tačiau metai bėga ir tikrąjį Catherinos amžių išduoda jei ne tobulai sutvarkytas veidas, tai šiek tiek problematiškesnė kūno vieta kaklas.

Už keletos metų 50 metų jubiliejų minėsianti C. Zeta-Jones viešuose renginiuose atrodo subtiliai ir išlaiko vienos įspūdingiausių aktorių vardą.

Daugeliui gali pasirodyti, kad Catherine pažabojo laiką. Skaisti oda ir liekna figūra suteikia moteriai ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir jaunatviškumo.

Catherine Zeta-Jones / Vida Press nuotr.
Catherine Zeta-Jones / Vida Press nuotr.

Naujausiose fotografijose moteris užfiksuota Los Andželo oro uoste. Juodu švarku ir tokios pačios spalvos kelnėmis pasidabinusi Catherine traukė akį. Pusę veido uždengusi tamsiais akiniais ji nepagalvojo, kad paviešinus nuotraukas, gerbėjų dėmesys kris į vieną problematiškiausių kūno vietų – kaklą. Būtent jis išdavė – metai bėga ir pasiglemžia jaunystę.

Jau tapo įprasta, jog rankos ir kaklas išduoda tikrąjį amžių. Ne išimtis ir C. Zeta-Jones. Panašu, kad vis dėlto apgauti pačio stipriausio priešo kovoje su grožiu neįmanoma. Prieš laiką visi esame bejėgiai.

Catherine Zeta-Jones Los Andželo oro uoste (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2