Charizmatiškasis aktorius Tadas Gryn atskleidė, kodėl jau ilgą laiką neina į pasimatymus

Tadas Gryn ir Kristina Rimienė
Tadas Gryn ir Kristina Rimienė
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-10 11:24
AA

Išskirtine charizma spinduliuojančio aktoriaus Tado Gryn gyvenimas įdomus daugeliui. Per pokalbį žinomas vyras ne tik prisiminė savo pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje, bet prabilo ir apie mylimosios paieškas bei naująjį šokių projektą Kuboje „Salsamanai“.

Sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ T.Gryn prakalbo apie savo gyvenimą.

Televizijos žiūrovams gerai pažįstamas aktorius gimė trijų vaikų šeimoje, Alytuje. Nuo pat vaikystės tėvai Tadu labai pasitikėjo, todėl, kitaip nei įprasta, neprieštaravo jo pasirinkimui studijuoti aktorystę. Laidoje Tadas prabilo ir apie tai, kaip dramos būrelis pakeitė visą jo gyvenimą.

„Atsimenu, kad būdamas vaikas, aš labai daug fantazavau – įkeldavau save į tam tikras situacijas. Tai yra tam tikras žaidimas, kuris ir nuvedė mane į norą studijuoti aktorinį“, – priminė jis.

Tadas Gryn ir Kristina Rimienė

Artėjančios meilės dienos proga, Tadas su žiūrovais pasidalino ir dalele savo asmeninio gyvenimo. Pašnekovas paatviravo, kokia turėtų būti jo svajonių partnerė, ir ar šiuo metu jau yra moteris, apie kurią dar niekas nežino.

„Pakviesti į pasimatymą gal ir lengva, nes tai nieko nekainuoja. „Einam į pasimatymą“ ir viskas. Bet, tiesą pasakius, labai seniai kviečiau ar pats buvau pasimatyme. Nė neatsimenu, kada. Būna, kartais ir moterys pakviečia į pasimatymą. Labai pamalonina, bet kas iš to! Neinu, nes ne visada yra laiko“, – dalinosi pašnekovas.

Dirbant tiek kine, tiek teatre, aktoriui neretai tenka vaidinti ir intymiose scenose. Tadas neslėps – kartais tik vaidinamas meilės jausmas gali peraugti ir į tą tikrąjį. Laidoje jis atskleis, kaip sekasi išeiti iš vaidmens ir kodėl kartais norisi nuo visko užsidaryti namuose.

„Būna, kad po kažkiek laiko supranti, jog jau pradedi tam žmogui jausti simpatiją. Supranti, kad vakare, grįžęs namo, apie jį galvoji. Tik tada yra klausimas – kiek tu sau leisi peržengti ribą? Vienintelis dalykas. O kad simpatijų būna, niekam gi ne paslaptis“, – pasakojo aktorius.

Tadas Gryn ir Kristina Rimienė

Po darbų Tadas mėgsta leisti laiką virtuvėje. Į maisto gamybą jis žiūri kaip į meditaciją, nes gali nuo visko atsitraukti ir drąsiai eksperimentuoti su skoniais. Laidoje T.Gryn papasakojo, kokius patiekalus labiausiai mėgsta gaminti, ir kodėl apie desertų gamybą nė negali pagalvoti.

„Tai aišku, kad mamos kugelis daug skanesnis! Vienareikšmiškai. Aš tik nuleidžiu rankas, nulenkiu galvą ir sakau: „Mama, iškepk man kugelio...“ – juokavo aktorius.

Prieš keletą metų Tadas dalyvavo viename šokių projekte. Vis dėlto vėliau dėl laiko stokos sau pasakė, kad į tokius projektus daugiau nebegrįš. Tačiau viskas pasikeitė tuomet, kai jį pasiekė kvietimas sudalyvauti projekte „Salsamanai“, kurį žiūrovai išvys jau nuo kovo 3-iosios.

Tadas prisiminė, kaip atrodė pirmoji jo pažintis su salsa, ir kodėl po antrosios repeticijos labai išsigando.

„Projekte aš turėjau absoliučiai nuostabią šokių partnerę: judančia, charizmatišką, labai įdomią moterį. Tai – tiesiog fantastika. Krūvis buvo didelis, ir bent jau mums, kurie nėra profesionalūs šokėjai ar daug šokantys žmonės, buvo labai sudėtinga fiziškai“, – pasakojo jis.

Šokių projekto itin laukiančių žiūrovų laukia ir staigmena – sekmadienio laidoje ne tik pamatysite išskirtinius kadrus, bet ir sužinosite, kodėl T.Gryn draugams iš Kubos neparvežė lauktuvių.

„Pasaulis pagal moteris“ – jau šį sekmadienį, 10 val. ryto per TV3.