Charlize Theron derasi dėl vaidmens, turėjusio tekti Bradui Pittui

Charlize Theron / „Scanpix“/AP nuotr.
Charlize Theron / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-10-14 11:07
AA

Holivudo aktorė Charlize Theron (40 m.) derasi dėl jos kolegai Bradui Pittui (51 m.) turėjusio tekti vaidmens knygos „Pilkas žmogus“ („The Gray Man“) ekranizacijoje.

Bradas Pittas 2011 metais pasirašė kontraktą dėl pagrindinio vaidmens tame filme, bet vėliau pasitraukė iš projekto, o kino kūrėjai dabar ketina pakeisti pagrindinio veikėjo lytį.

„Pilkas žmogus“ bus kuriamas pagal Marko Greaney 2009 metų romaną apie Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) darbuotoją, kuris tampa samdomu žudiku, kad išgelbėtų savo dukteris.

Vadovauti tos knygos ekranizacijos projektui buvo pakviestas režisierius Jamesas Gray ir scenaristai Joe bei Anthony Russo, bet dabar taip pat ieškoma naujo režisieriaus.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jeigu Charlize Theron pavyks susitarti dėl šio vaidmens, ji nebus pirmoji moteris, perėmusi vaidmenį, kurį ir pradžių buvo planuota skirti vyrui.

2010 metais Brado Pitto žmona Angelina Jolie perėmė pagrindinį vaidmenį filme „Druska“ („Salt“), kai jo atsisakė aktorius Tomas Cruise'as.

Tuo tarpu Sandra Bullock neseniai suvaidino filme „Krizė – mūsų prekės ženklas“ („Our Brand is Crisis“), kai įtikino prodiuserius pakeisti pagrindinį veikėją vyrą moterimi, kad ji galėtų perimti vaidmenį, iš pradžių planuotą skirti George'ui Clooney.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.