Charlize Theron pakurstė gandus apie sužadėtuves su Seanu Pennu

Charlize Theron ir Seanas Pennas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Aktorė Charlize Theron pakurstė gandus, kad rengiasi tekėti už Seano Penno, nes trečiadienį buvo nufotografuota su nauju žiedu ant bevardžio piršo.

„Monstro“ žvaigždė, kuri augina įsūnį Jacksoną, su senu savo draugu S.Pennu pradėjo susitikinėti praėjusių metų pabaigoje ir pastarojo meto pranešimai rodytų, kad privatumą itin sauganti pora planuoja savo santykius pakylėti į naują lygmenį – nužygiuoti iki altoriaus.

Nuotrauką, kurioje matosi žiedas, galite pamatyti paspaudę čia.

Šaltiniai UsMagazine.com sakė, kad Ch.Theron ir jos naujasis mylimasis dar šią vasarą turi susituokti jos gimtojoje Pietų Afrikos Respublikoje (PAR). O dabar tuos tvirtinimus paremia naujos nuotraukos, kuriose aktorė užfiksuota atvykstanti į Los Andželo tarptautinį oro uostą.

Nuotraukose ant 38 metų gražuolės, kuri atvyko minimaliai pasidažiusi ir su minimaliu papuošalų kiekiu, kairės rankos bevardžio piršto matyti žiedas su briliantu, panašus į sužadėtuvių žiedą.

S.Penno atstovas atsisakė paskelbti pareiškimą dėl šių pranešimų, o Ch.Theron atstovas dar neatsiliepė į WENN prašymą pakomentuoti.

Jie šie gandai teisingi, tai bus pirmoji Ch.Theron santuoka. 53 metų S.Pennas anksčiau buvo vedęs Madonną ir aktorę Robin Wright, kuri neseniai taip pat susižadėjo su naujuoju savo draugu.

Skaitykite daugiau