„Chippendales“ atvyksta į Vilnių – bus karšta!

„Chippendales“ / Renginio organizatorių nuotr.
„Chippendales“ / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-11 11:19
AA

Gegužės 22 dieną skelbiama karščiausia naktis metuose. Į Vilnių atvažiuoja profesionalių šokėjų trupė „Chippendales“ su nauja programa „Chippendales 2018: About Last Night Tour“. Tai bus vienintelis jų pasirodymas Lietuvoje.

„Chippendales“ – žinomiausia vyrų striptizo trupė pasaulyje, kurios šou kasmet aplanko per 2 mln. žiūrovų. Kiekvienas erotinių šokių virtuozų pasirodymas – teatralizuotas muzikinis šou, pastatytas pagal geriausias Brodvėjaus tradicijas. Čia susipina muzika, akrobatiniai triukai ir profesionali erotinė choreografija. Visa tai priverčia moteris pamiršti visus rūpesčius, atsipalaiduoti, išlaisvinti savo fantazijas ir truputį paišdykauti.

Profesionalių šokėjų trupė „Chippendales“ savo veiklą pradėjo 1979 m. Los Andžele. 1983 m. ji persikėlė į Niujorką. Tai buvo pirmoji pasaulyje tik iš profesionalių šokėjų vyrų sudaryta striptizo trupė. Išskirtine choreografija ir aktoriniais sugebėjimais pasižymintys pasirodymai išgarsino „Chippendales“ visame pasaulyje. Jie turi nuosavą teatrą Las Vegase, kuriame šou vyksta kasdien. Jų šou programos patenka į geriausių pramogų (anot žurnalo „Las Vegas Review“), kurias verta pamatyti nuodėmių mieste, sąrašą. „Chippendales“ yra tarsi Disneilendas moterims. Jų šou išplečia žodžio „pasilinksminimas“ sąvoką. Šie šokėjai yra tiesiog įspūdingi“, – rašo „New York Post“.

„Chippendales“ / Renginio organizatorių nuotr.

Trupės gastrolės suplanuotos metams į priekį. Kasmet ji aplanko dešimtis šalių skirtinguose kontinentuose, kur surengia apie šimtą pasirodymų ir suvirpina milijonus moterų širdžių. Kiekvieno „Chippendales“ koncertinio turo metu yra ruošiamos visiškai naujos programos, todėl net ne pirmą kartą šou stebinčios žiūrovės visuomet pamato kažką naujo.