Chirologės Astos Svirkienės horoskopas gruodžio 21 – sausio 2 d.

Kakava / Fotolia nuotr.
AA

Šiuo laikotarpiu geriausiai jausitės namuose, būdama savo gyvenimo, darbo, idėjų, veiksmų ir norų šeimininke. Daugiau laiko skirkite savo norams ir tikslams išgryninti.

Nieko nedarykite prieš savo valią, net jei tai atrodytų kaip pati didžiausia būtinybė. Kuo nuoširdžiau imkitės naujų darbų, patirčių ar praktikų. Tegul fiziniai ir materialūs dalykai trumpam pasilieka kažkur šone. Santykiuose jausitės laisvai, nes žinosite, ko pati norite iš bendravimo ir ko iš jūsų laukia kiti. Ypač tai bus svarbu kolektyve, kai kiekvienas nori jaustis ir būti svarbus. Asmeniniuose santykiuose leiskite laiką jaukioje namų aplinkoje. Vargu ar žavės masinis triukšmas ir šventinis šurmulys. Šiluma ir jaukumas jūsų laukia tik būnant dviese arba su savo artimiausiais šeimos nariais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų visos mintys ir jausmai suksis apie namus, šeimą, artimus žmones. Nieko taip netrokšite, kaip jaustis reikalinga. Galite ryžtis kai kuriems naujiems pokyčiams, tačiau jis bus labiau susiję su vidiniais įsitikinimais, patirtimi. Profesinėje veikloje galite tikėtis malonaus savo pastangų įvertinimo. Finansiškai laikas geras, dosnus. Asmeniniuose santykiuose jausitės ramiai, nes žinosite, jog esate mylima.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Visos mintys suksis apie du dalykus: sveikatą ir vaikus. Atžalų naujienos bus pozityvios, teigiamos. Atraskite naujų būdų savo savijautai pagerinti. Net jei tai bus neįprasti ar netradiciniai būdai sveikatai gerinti. Profesinėje veikloje naujų idėjų metas. Ilgai galvosite ir pagaliau ryšitės. Meilės reikaluose jausitės gerai. Jei planuojate šeimos pagausėjimą, galite pastoti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pasistenkite neišlaidauti ir neinvestuoti į didelius dalykus. Kelionių taip pat pirkti nerekomenduotina. Palankus metas ramiai lūkuriuoti, būti stebėtoja. Dažniau pajusite, jog norite ramiai pasėdėti su knyga rankose ar pabendrauti su žmogumi, kuris jūsų nevargina savo nuobodžiomis buitinėmis kalbomis. Santykiuose nieko nekeiskite. Nes vargu ar pasirinktumėte tinkamą variantą.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Svarbias naujienas jums praneš vaikai. Jos bus susijusios su namais, šeima, artimaisiais. Galite gauti su finansais susijusių dokumentų. Nuojauta jūsų neapgaus, todėl kliaukitės ja. Darbe daugiau bus raštiško bendravimo. Geras laikas idėjoms skleisti, plėsti bendradarbių ratą. Asmeniniame gyvenime jausitės palaikoma, suprasta ir įvertinta.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jūsų aplinkoje nuolat suksis įvairūs žmonės. Pradedant šeimos nariais ir giminėmis, užbaigiant senais pažįstamais, kurie stebuklingu būdu atsiras jūsų gyvenime. Galite būti pakviesta vykti aplankyti seniai matytų žmonių ar vietų. Tinkamas matas atsidurti stipriose vietovėse. Tai būtų fantastiška įkrova kitiems metams. Labiausiai rūpės jūsų dvasinis tobulėjimas ir augimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką Kalėdoms dovanoti Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams (2)

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jei turite siekį, sunkiai, bet užtikrintai judėsite jo link. Pagalvokite, ko norėtumėte pasiekti šiame gyvenime. Neplaukite pasroviui manydama, jog gyvenimas jus nuplukdys ten, kur reikia. Tačiau šiuo laikotarpiu reikalingas kursas, kryptis, žinojimas. Asmeniniuose santykiuose būkite kantri, nuolanki ir išmintinga. Jausmai, kuriuos jaučiate vienas kitam, bus išgryninti ir patikrinti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jums reikalingas tik vienas patarimas – džiaukitės gyvenimu. Nuoširdžiai priimkite likimo siunčiamas dovanas, žmones, patyrimus. Tai, kas vyksta aplink jus, ne visada gali būti paaiškinama. Mokėkite skaityti tarp eilučių, matyti kiaurai ir tik esmę. Profesinėje veikloje laikas nutraukti nereikalingus santykius, užbaigti darbus. Asmeniniame gyvenime atsisakykite savininkiškumo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Galite sužinoti šį tą įdomaus. Tai laikas, kai prasiskleidžia nežinios šydas ir akies krašteliu galite pamatyti ateitį. Tinkamas metas būrimams, pranašystėms, magijai. Profesinėje veikloje jūsų laukia siurprizas. Permainų troškimas bus jaučiamas kiekvieną dieną. Nieko nelaikykite per prievartą. Leiskite įvykti tam, kas turi būti. Asmeniniame gyvenime atversite naują jausmų ir patyrimo lapą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jūsų visos mintys suksis apie vaikus, namus, šventes. Nieko taip nenorėsite, kaip matyti laimingus savo šeimos narių veidus. Darykite viską, kad taip būtų. Pagirkite ir pasidžiaukite jų pastangomis. Matykite tik tai, kas gražu, miela ir nuoširdu. Profesinėje veikloje laukia šventinės nuotaikos, kurias jūs itin gerai jausite. Galbūt pati prisidėsite prie to, kad kiti žmonės pajustų švenčių jaukumą ir grožį.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Periodas, kai sėkmę ir laimę reikia laikyti abejomis rankomis. Nepraleiskite palankios progos nė vienoje gyvenimo sferoje. Kiekvienai ji bus skirtinga: kam meilės, kam darbo, kam pinigų, o kam tiesiog laimės. Profesinėje veikloje laukite puikaus pasiūlymo arba pati imsitės įgyvendinti naują idėją. Asmeniniuose santykiuose didelis vaidmuo teks jūsų antrajai pusei.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiuo laikotarpiu atminkite posakį: kad ir kas vyktų, viskas tik į gera. Kokios permainos būtų, priimkite tai kaip būtinybę, neišvengiamą realybės dalį. Kurkite tik pozityvią ateities projekciją. Pats metas atsistoti prieš save ir pasakyti: aš esu laiminga. Palaikymo galite sulaukti iš artimos moters. Pranašiški sapnai padės greičiau apsispręsti ar nukreips jūsų mintis teisinga linkme.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jūsų gyvenime atsiras labai svarbus akcentas, kuris nulems tolesnio gyvenimo perspektyvą. Matykite tik tai, kas išties yra svarbu ir prasminga. Profesinėje veikloje laukia didelės permainos. Tai, ką nuspręsite jūs, ar tai, ką jums siūlys likimas, bus kardinalu, bet nenuspėjama. Asmeniniame gyvenime prasidės naujos energijos, kurios nulems, ką ir kaip paliekate, o ką keičiate.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios arbatos 12 Zodiako ženklų

Skaitykite daugiau