Chrisas Hemsworthas „Kvaišų atostogose“ pasirodęs pusnuogis paliko kolegę be žado

Chrisas Hemsworthas komedijoje „Kvaišų atostogos“ / „ACME Film“ nuotr.
Chrisas Hemsworthas komedijoje „Kvaišų atostogos“ / „ACME Film“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-01 15:24
AA

Dievą Torą „Keršytojų“ filmuose įkūnijęs Australijos aktorius Chrisas Hemsworthas turi išties puikų humoro jausmą, kurį jis pademonstravo naujoje komedijoje „Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“).

Šiame filme žinomas vyras nepasididžiavo atlikti išties juokingą sterotipinio gražuolio-raumenų kalno vaidmenį. Juostoje taip pat nusifilmavusi aktorė Christina Applegate komentuodama kolegos rolę neslėpė, kad kai Chrisas Hemsworthas pasirodė pusnuogis, ji neteko žado. Išsižioję vyrą stebėjo ir kiti filmavimo komandos nariai.

Christina Applegate komedijoje „Kvaišų atostogos“ / „ACME Film“ nuotr.

Vienoje pikantiškų komedijos „Kvaišų atostogos“ scenų, kuri vyksta miegamajame, 32-ejų aktorius vilki tik trumpikėmis. Šios ne tik leidžia pasigrožėti it nulieta Chriso Hemswortho figūra, bet ir nesubtiliai akcentuoja gigantišką jo pasididžiavimą. Filmo kūrėjai ir pats aktorius žiniasklaidai patvirtino naudoję dirbtinį penį, tačiau šis faktas nepakeitė keistokos atmosferos filmavimų metu.

43-ejų Christina Applegate, kuri filme įkūnijo Debę Grizvold, teigė apie Chrisą Hemsworthą iki filmavimų žinojusi nedaug.

Christina Applegate komedijoje „Kvaišų atostogos“ / „ACME Film“ nuotr.

„Žinojau, kad jis yra vaidinęs Torą, bet tik tiek. Tačiau jau po pirmųjų dienų dirbant drauge supratau, kad Chrisas – išties juokingas vyrukas, puikiai įvaldęs skirtingus akcentus ir visiškai atsidavęs rolei. Man paliko įspūdį faktas, jog jis vienas tų, kurie puikiai atlieka savo darbą ir sugeba mane prajuokinti“, – kalbėjo ji.

Aktorė teigė, kad Chriso Hemswortho trumpikių scena tapo kone didžiausia „Kvaišų atostogų“ filmavimų vinimi.

„Visuomet mėginu išsisukti iš nepatogios situacijos juokaudama. Tačiau kai užlipome laiptais ir pamatėme kambaryje filmuotis pasiruošusį Chrisą, kurį laiką nė vienas negalėjome ištarti nė žodžio. Tačiau tai nebuvo gašlus spoksojimas, tiesiog buvome iki širdies gelmių sužavėti, kokių puikių rezultatų galima pasiekti treniruojantis, o jo pilvas tiesiog priminė skulptūrą. Mes tiesiog visi žiūrėjome ir grožėjomės“, – prisiminimais dalijosi Christina Applegate.

Lietuvos publika jau gali įvertinti tiek jos, tiek Chriso Hemswortho vaidmenis komedijoje „Kvaišų atostogos“. Filme Grizvoldų šeimos laukia aibė nuotykių, vandens pramogos Didžiojo kanjono nacionaliniame parke, maudynės nuotekų „tvenkinyje“, serialo „Kobra 11“ vyrukų verti nuotykiai greitkelyje ir dar tuzinas juokingų konfliktų.

Komedija „Kvaišų atostogos“ (15 nuotr.)
+9