Chrissy Teigen ir Johnas Legendas tapo tėvais: dukrą pavadino Luna

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / „Scanpix“/AP nuotr.
Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-18 08:23
AA

Ilgą laiką su nevaisingumo bėdomis kovoję dainininkas Johnas Legendas ir modelis Chrissy Teigen pagaliau tapo tėvais – praėjusią savaitę jiems gimė dukra.

Poros pirmagimė dienos šviesą išvydo balandžio 14-ąją – tą pačią dieną, kuomet sūnų pagimdė ir dainininkė Kelly Clarkson.

Apie dukters gimimą pranešė pati Chrissy Teigen sekmadienį savo „Instagram“ paskyroje paviešinusi nuotrauką iš ligoninės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Chrissy Teigen sulaukė kritikos lavinos dėl to, kad pati išsirinko savo vaiko lytį

„Ji čia! Luna Simone Stephens (Stephensas – tikroji Johno Legendo pavardė, – red. past.), mes taip tave įsimylėję! Ir mieguisti. Labai mieguisti“, – rašė Chrissy Teigen.​

„Mūsų nauja meilė čia! Luna Simone Stephens, gimusi ketvirtadienį, 14-ąją. Mes negalėtume būti laimingesni!“ – žmonai socialiniame tinkle „Twitter“ antrino hito „All Of Me“ atlikėjas.​

Žmonės.lt primena, kad Chrissy Teigen ir Johno Legendo kelias link tėvystės buvo ilgas ir duobėtas – garsiai porai ilgą laiką nepavyko natūraliai susilaukti vaikų, tad jie griebėsi pagalbinio apvaisinimo procedūros. O vėliau Chrissy Teigen sulaukė kritikos lavinos, kai viename interviu prisipažino pati išsirinkusi savo kūdikio lytį.

Chrissy Teigen / „Scanpix“/AP nuotr.

Žmonės.lt atkreipia dėmesį, kad Chrissy Teigen ir Johnas Legendas dukrai išrinko tokį patį vardą, kokį savo pirmagimei davė ir lapkritį tėvais tapę reklamos ir viešųjų ryšių agentūros „Ad Majesty“ bendraturčiai Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis.

Chrissy Teigen / „Scanpix“/AP nuotr.