Christina Aguilera „Paper“ viršeliui pozavo be makiažo – papasakojo apie kritiką ir moteriškumą

Christina Aguilera / Vida Press nuotr.
Christina Aguilera / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-27 08:25
AA

Atlikėja žurnalo viršelyje – sunkiai atpažįstama. Ir ne tik dėl to, kad ji – be makiažo. Christina čia tiesiog kitokia – nuotraukos atspindi pažeidžiamumą, asmenybės jautrumą. Ir tam tikra prasme ji ne tik apnuogino savo veidą, bet ir – sielą.

Žinoma, moteris kalbėjo ne tik apie skaudžius dalykus – apie seksualumą, madą – taip pat. Kaip ir apie šį nepaliestą savo įvaizdį.

„Aš esu atlikėja, tokia esu pagal savo natūrą. Bet šiuo metu esu tokioje padėtyje, netgi kalbant apie muziką, kuomet yra toks išlaisvinantis požiūris atmesti viską ir vertinti, kokia tu esi ir savo natūralų grožį“, – kalbėjo ji.

Paskutiniu metu dainininkė tapo simboliu, kaip nebijoti rodyti savo moteriškumą. Ji taip pat buvo apdovanota LGBTQ bendruomenės už pozityvų darbą muzikiniame vaizdo klipe „Beautiful“. Christina teigia dėl to sulaukusi ir kritikos, kaip ir dėl savo aprangos pasirinkimų.

„Visuomet bus tų trolių ar žmonių, kurie turi savo grožio sampratą ir idealus, tačiau manau, kad mes progresuojame sugebėdami duoti atkirtį, ir vis daugiau tokių žmonių atsiranda“, – kalbėjo ji „Paper“.

Dainininkės patarimas jaunajai kartai – nebijoti laužyti naujų ribų, standartų ir nebijoti ilgainiui dėl to sulaukti kritikos.