Cindy Crawford nepatenkinta naujuoju dukters vaikinu

Cindy Crawford su dukra Kaia Gerber ir Pete’as Davidsonas/Vida Press ir „Scanpix“ nuotr.
Cindy Crawford su dukra Kaia Gerber ir Pete’as Davidsonas/Vida Press ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2020-01-01 13:30
AA

Jaunoji Kaia Gerber (18) rūpinasi ne tik karjera – populiariojo modelio širdies reikalai permainingi. Ir, sakoma, kad mamos Cindy Crawford nežavi naujas jos išrinktasis – aktorius ir komikas Pete’as Davidsonas (26).

Žinoma, abu jie, ypač Kaia, dar labai jauni, ir maža tikimybė, kad romanas, neseniai patvirtintas karštu reportažu iš baseino Majamyje, truks ilgai. Tačiau pramogų versle esama pavyzdžių, kai jaunos merginos pameta galvas dėl sudėtingų ir ištikimybe nepasižyminčių vyrų. Jei tikėtume „gerai informuotais šaltiniais“, būtent dėl to ir nepatenkinta Cindy Crawford: karjerą baigusiam supermodeliui, geriau nei bet kas kitas pažįstančiam pramogų pasaulį, nepatinka nei poros amžiaus skirtumas, nei Pete’o reputacija.

Kaia Gerber ir Pete’as Davidsonas/Vida Press nuotr.

2018-ųjų gegužę Davidsonas užmezgė romaną su dainininke Ariana Grande (26). Vos po mėnesio draugystės paprašė jos rankos, o po penkių mėnesių pora nutraukė sužadėtuves. Jau šių metų pradžioje jis kelis mėnesius susitikinėjo su dvidešimčia metų vyresne kolege Kate Beckinsale (46). Nei iš šių santykių, nei iš pusantro mėnesio trukusio ryšio su aktorės Andie MacDowell dukra Margaret Qualley (25) nieko neišėjo. Kate dar ir sulaukė visuomenės pasmerkimo dėl tokio didelio amžiaus skirtumo.

Visos trejos skyrybos buvo be pykčio. Bet faktas – nė viena dama neužsibūna Davidsono gyvenime. Galima spekuliuoti, kad dėl to iš dalies kalta jo vaikystės trauma: aktoriaus tėtis, Niujorko ugniagesys, žuvo 2001-ųjų rugsėjo 11-ąją, jo ženklelio numeris – 8418 – ištatuiruotas ant Pete’o rankos. Praėjusių metų pabaigoje šis mirtinai išgąsdino Arianą Grande ir draugus, kai pareiškė, kad ketina nusižudyti, ir ištrynė instagramo paskyrą. Artimieji net kreipėsi į Niujorko policiją, prašydami patikrinti, ar jam viskas gerai: sveikas ir gyvas Davidsonas buvo rastas darbe – „Saturday Night Live“ studijoje.

Kaia Gerber ir Pete’as Davidsonas/Vida Press nuotr.

Be viso kito, jis dar ir vartoja marihuaną – tiesa, medicinos tikslais. Nuo ankstyvos jaunystės jam nustatyta žarnyną pažeidžianti Krono liga, ir pats prisipažįsta, kad nuo tada negali gyventi be gydomųjų kanapių preparatų, nors ir stengiasi juos riboti.

Kad ir kaip suktum, Cindy ir Kaios tėtis Rande’as Gerberis turi dėl ko nerimauti – nė vienas iki šiol jų atžalai priskirtas romanas neatrodė taip rimtai. Bet nė vienas iš jų ir netruko ilgai – Kaia, ką tik pasirodžiusi „Chanel Métiers d’Art“ šou Paryžiuje ir pretendavusi tapti metų modeliu per Britų apdovanojimus, pernelyg rimtai žiūri į karjerą.