„Cirque du Soleil“ spektakliai sužavėjo garsias Lietuvos moteris

Cirque du Soleil  / Organizatorių nuotr.
Cirque du Soleil / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-02 15:52
AA

Kitą savaitę į Vilnių atvyksiančio elitinio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ pasirodymai pakeri žiūrovus visame pasaulyje. Lietuviai taip pat žino jo žavesį – į magišką „Varekai“ spektaklį bilietus įsigijo jau 15 tūkstančių žiūrovų, išpirkti trys iš septynių įvyksiančių seansų. Erica Jennings, Agnė Grigaliūnienė bei Austėja Landsbergienė yra tarp tų, kurie nekantriai laukia šio spektaklio. Žinomos šalies moterys dalinasi įspūdžiais iš anksčiau matytų „Cirque du Soleil“ pasirodymų.

Dainininkė Erica Jennings pasakojo, jog pirmą kartą „Cirque du Soleil“ spektaklį matė Vilniuje. Prieš kelerius metus ji su vyru Jurgiu Didžiuliu bei vaikais lankėsi spektaklyje „Algeria“ ir pripažįsta, jog šou viršijo visus šeimos lūkesčius.

„Tai buvo nuostabus pasirodymas. Muzika, scenografija ir artistų talentas tiesiog gniaužė kvapą“, – įspūdžius prisimena dainininkė.

„Visai neseniai žiūrėjau dokumentinį filmą apie „Cirque du Soleil“ artistų atrankas. Neįtikėtina, kiek daug laiko ir pastangų reikalauja kiekvieno artisto pasiruošimas spektakliams“, – pasakoja Erica ir priduria, jog šį filmą reikia pamatyti visiems „Cirque du Soleil“ mylėtojams.

„Cirque du Soleil“ yra tobulas reginys visai šeimai – ir vaikams, ir tėvams, – įsitikinusi atlikėja. – Su nekantrumu laukiame „Varekai“ spektaklio, nes žinome, jog kiekvienas jų pasirodymas palieka didžiausius įspūdžius.“

Edukologė Austėja Landsbergienė džiaugiasi mačiusi jau du „Cirque du Soleil“ pasirodymus, tiesa, ne Lietuvoje. Pirmą kartą keliaudama po Jungtines Amerikos Valstijas ji su vyru Gabrieliumi ir šeimos draugais apsilankė „Cirque du Soleil“ vandens šou „O!“.

„Dar dabar prisiminus šį pasirodymą gniaužia kvapą, – pasakoja Austėja. – Vanduo, ugnis, akrobatai, sinchroninio plaukimo laureatai, narai, kostiumai, muzika... Įspūdžių net nelabai įmanoma papasakoti, reikia tai pamatyti!“

Kitą kartą, keliaudama po JAV profesiniais tikslais, ji nutarė apsilankyti spektaklyje „KA“. Austėja pripažįsta, jog šiek tiek bijojo nusivylimo, tačiau nieko panašaus neįvyko.

„Vėl sėdėjau užgniaužusi kvapą, o sceną, kai kova vyksta virtualiai, dar dabar, atrodo, galiu matyti. Šiame pasirodyme buvo gausu akrobatikos, kovos menų, lėlių teatro ir pirotechnikos stebuklų“, – prisimena ji.

Austėja tikina, jog sužinojusi apie į Vilniuje rodomą spektaklį „Varekai“, nusprendė nusivesti visą šeimą. „Tikiu, kad ir vaikai taps šio unikalaus cirko fanais. Pažiūrėsim!“ – šypsosi ji.

Prieš beveik septynis metus verslininkė Agnė Grigaliūnienė su šeima lankėsi „Wintuk“ žiemos pasakoje Niujorke.

„Pamenu sūnaus Gabrieliaus išpūstas akis, džiaugsmo kupiną veidą ir šūksnius pasirodymo metu, – įspūdžiais dalinasi Agnė. – Su dideliu džiaugsmu keliausime į renginį ir Vilniuje, šį kartą su truputį pagausėjusia šeimyna.“

Agnė mano, jog šį kartą didžiausi įspūdžiai laukia mažiausios atžalos – dukros Jonytės. „Kitą vertus, magija ir stebuklai jaudina bei džiugina kiekviename amžiuje“, – priduria ji.

„Cirque du Soleil“ spektaklis bus rodomas birželio 8-11 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje. Tai –viena iš paskutinių galimybių pamatyti šį šou. Visai neseniai paaiškėjo, kad po 15 metų kelionių ir po 43 aplankytų pasaulio šalių, šių metų pabaigoje „Cirque du Soleil“ surengs paskutinį „Varekai“ spektaklį.