„Colours of Bubbles“ išleido naują kūrinį: klipas – lyg filmas, svarbus vaidmuo teko Tadui Gryn

Singlo vizualizacijos filmavimo užkulisiai / Ievos Jūros nuotr.
Singlo vizualizacijos filmavimo užkulisiai / Ievos Jūros nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-17 08:31
AA

Grupė „Colours of Bubbles“ pristato galingą kinematografiško roko kūrinį „Unforgiven“, kuriame prabyla apie gyvenimo sunkumus ir išbandymus. Šiandien išleidžiamoje dainoje grupė tyrinėja žmogiškosios patirties gelmes ir problematiką.

„Ši daina – tarsi savotiška introspekcija ir vilties paieška sunkiausiu metu: apsupus netektims, skausmui. Tai mūsų kvietimas susidūrus su sunkumais juos išlaisvinti ir pažvelgti gilyn į pasaulio grožį tam, kad surastum vidinės stiprybės eit tolyn“, – kūrinį pristato grupės nariai.

Colours of Bubbles – Unforgiven:

Su šia daina grupė grįžta prie kinematografiško skambesio ištakų – „Unforgiven“ kupina dramatizmo, įtampą auginančios melodijos ir emocionalių vokalinių linijų.

Reikšmingas partijas kūrinio įrašų procese atliko styginiai ir pučiamieji instrumentai. Daina įrašyta „Ymir Audio“ studijoje, kartu su prodiuseriu ir garso režisieriumi Snorre Bergerud.

Singlo vizualizacijos filmavimo užkulisiai / Ievos Jūros nuotr.

Pagrindinį, vidinį skausmą atveriančio ir paleidžiančio žmogaus vaidmenį šiandien pristatomoje dainos „Unforgiven“ vizualizacijoje atliko aktorius Tadas Gryn.

Su aktoriumi „Colours of Bubbles“ taip pat pasirodo režisieriaus Aleksandro Špilevojaus kurtame spektaklyje „Šv.Speigas“. Šio spektaklio garso takelį vinilo plokštelėje ir skaitmeninėse muzikos klausymo platformose grupė klausytojams pristatė šių metų vasarį.

„Colours of Bubbles“ klipo filmavimo užkulisiai su Tadu Gryn (12 nuotr.)
+6

Šiuo metu „Colours of Bubbles“ nariai jau gyvena Kalėdų laukimu, nes gruodžio 26 dieną, gimtuosiuose Šiauliuose grupė surengs akustinį koncertą „Home“.

Jau pirmą bilietų savaitę grupės sugrįžimas namo sulaukė itin didelio susidomėjimo, kuris grupę maloniai nustebino – šiuo metu į šventinį „Colours of Bubbles“ pasirodymą likęs vos ketvirtadalis bilietų.

Po antrą Kalėdų dieną vyksiančio pasirodymo, himniško roko kūrėjai pažada dar daugiau muzikinių naujienų, apie kurias praneš visai netrukus.