„Colours of Bubbles“ skelbia naujo albumo pristatymo koncertus: „Atnešame šį tą naujo“

„Colours of Bubbles“ / Organizatorių nuotr.
„Colours of Bubbles“ / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-08-20 10:54
AA

Grupė „Colours of Bubbles“ sugrįžta su ilgai lauktu nauju albumu „9 mm“ ir skelbia du išskirtinius koncertus lapkričio mėnesį Vilniuje bei Šiauliuose.

Naujausio albumo kelias prasidėjo dar šių metų pradžioje. Grupė dirbo įvairiose studijose Lietuvoje, o birželio mėnesį buvo įsikūrę ir Jungtinėje Karalystėje. Ten net trijose įrašų studijose muzikantai lankėsi kartu su „9 mm“ prodiuseriu Domu Strupinsku ir šlifavo gitarų bei būgnų garsus.

„9 mm“ – devynios naujos dainos, atspindinčios apolitišką muzikantų požiūrį į dabartinį pasaulį, persmelktos karo, meilės, ginklų, darbo klasės, greito gyvenimo tempo, maisto temų. 

„Ankstesnis albumas „She Is the Darkness“ buvo tamsus, minorinis, todėl norėjom, kad naujame vyrautų šviesus gitarinis skambesys. Atnešame šį tą naujo. Nustebinsim“, – šypsodamiesi sako muzikantai. 

Trečiasis „Colours of Bubbles“ studijinis albumas „9 mm“ išleidžiamas CD ir skaitmeniniu formatais spalio 18 dieną, o kiek vėliau šiemet albumas pasirodys ir vinilo plokštelės formatu.  

Pirmasis naujojo albumo pristatymo koncertas įvyks lapkričio 8 dieną, Vilniuje, kultūros bare „Kablys“. Lapkričio 15 dieną grupė surengs koncertą gimtuosiuose Šiauliuose, „Šiaulių arenoje“.