Conchita Wurst Vienoje sulaukė žadą atėmusios staigmenos

Conchita Wurst / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Conchita Wurst / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-21 15:33
AA

Pernai „Euroviziją“ laimėjusi Conchita Wurst sako, kad pergalė jos gyvenimą pakeitė kardinaliai. Iki šiol tik Austrijoje žibėjusi jos žvaigždė suspindo visame pasaulyje: atlikėja gastroliavo po skirtingus pasaulio žemynus, išleido autobiografinę knygą ir albumą. Šis ketvirtadienio popietę buvo įvertintas – Conchitai įteiktas „Platininio albumo“ apdovanojimas.

Ketvirtadienio popietę „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst lankėsi greta „Stadhalle“ arenos, kurioje vakare skambės antrasis konkurso pusfinalis, esančiame spaudos centre. Žvaigždė čia susitiko su keliais šimtais žurnalistų iš viso pasaulio ir noriai atsakė į kiekvieną klausimą. 

Šiais metais „Eurovizijoje“ Conchita turi rimtas pareigas – kalbina dainininkus „žaliajame kambaryje“. Ji pasakojo prisimenanti, kaip pati pernai sėdėjo šiame kambaryje laukdama rezultatų ir jaudinosi, kai viena iš konkurso vedėjų atėjo pakalbinti ją. Gavusi pasiūlymą šįmet pati bendrauti su dainininkais, Conchita netruko sutikti.

Conchitos Wurst spaudos konferencija (16 nuotr.)
+10

„Ko jūs nežinote, tai kad turiu lygiai minutę ir 47 sekundes pasakyti viskam, ką noriu. Turiu ausinę, per kurią girdžiu, kaip man sako „Conchita, tau liko 20 sekundžių...“ O kaip man suspėti pabaigti mintį?“ – su žurnalistais flirtavo atlikėja. 

Paklausta apie po pergalės „Eurovizijoje“ užplūdusį populiarumą Conchita atviravo: „Nesu pratusi nugalėti, nesu pratusi būti atpažįstama kitur nei Austrijoje. Nežinau, kaip paaiškinti savo sėkmę. Tiesiog būnu savimi, – kalbėjo. – Po pergalės konkurse mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Gyvenu svajonėje ir labai tai branginu, esu dėkinga. Aš daug dirbu tam, kad ir toliau galėčiau taip gyventi. Mano vizijos ir svajonės dabar virsta realybe. Jaučiu kūrybinę laisvę. Galiu daug keliauti, tuo mėgaujuosi. Neseniai buvau Australijoje. Ten gražu. Niekad nesu buvusi taip toli nuo namų... Prisipažinsiu: turėjau tiek darbų, kad nespėjau daug pamatyti. Bet stengiausi kiek galėjau. Australijoje jaučiausi labai jaukiai.“

Conchita Wurst / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kaip Conchita suspėja koncertuoti, gastroliuoti, filmuotis televizijos laidose, pozuoti žurnalų viršeliams, reklamoms ir taip toliau? „Neturiu dublerių, – juokėsi ji. – Bet jaučiuosi maloniai, kad kai kuriuos žmones įkvėpiu. Mačiau, kaip žmonės stengiasi būti panašūs į mane. Net prašiau, kad atsiųstų nuotraukų.“

Be to, laimėjusi „Euroviziją“ Conchita parašė knygą apie save. Šioji išleista net šešiomis kalbomis, netrukus pasirodys antras knygos leidimas. Atlikėja norėtų, kad knyga būtų išversta į ispanų, taip pat rusų kalbas. 

Conchita Wurst / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Turiu būti visiškai atvira. Leidėjas paklausė, ar noriu išleisti knygą apie savo gyvenimą. Pasakiau, kad ne. Man 26-eri ir tai dar nėra tas laikas, kada reikia rašyti memuarus. Tačiau mes sugalvojome gerą konceptą – tokį, kuris man patiko“, – pasakojo.

Gavo apdovanojimą

Tačiau brangiausias jai – debiutinis albumas. „Albumas man kaip kūdikis, kuris pagaliau išvydo dienos šviesą. Jame susipina daug skirtingų stilių, albumą sukūriau remdamasi labai egoistišku požiūriu – norėjau, kad visų pirma jis patiktų man“, – pasakojo. 

Conchita Wurst / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Atlikėja nesitikėjo, kad spaudos konferencijos metu jai buvo paruošta staigmena: į sceną užlipęs „Sony Music“ atstovas įteikė Conchitai apdovanojimą už platininį albumą. 

„Neturiu žodžių, o taip būna šitaip retai! Tai neįtikėtina. Labai ačiū savo gerbėjams. Nesitikėjau šito, tai įspūdinga! Nežinojau, kad šiandien man reikės sakyti padėkos kalbą... Bet kaip ir sakiau, man tai – svajonės išsipildymas. Man tai daug reiškia asmeniškai, taip pat – kaip artistei. Neįtikėtina“, – žodžius dėliojo ji. 

Conchita Wurst / Luko Balandžio / 15min nuotr.