Dizainerei R.Mackevičiūtei ir E.Fedotovui gimė trečias vaikas: „Didinam tėvynės populiaciją“

Eduardas Fedotovas, Rūta Mackevičiūtė
Eduardas Fedotovas, Rūta Mackevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-08-20 22:05
AA

„Coocoomos“ įkūrėjai, dizainerei Rūtai Mackevičiūtei ir jos mylimajam šio prekės ženklo bendraįkūrėjui Eduardui Fedotovui gimė trečias vaikas.

Džiugia žinia apie pagausėjusią šeimą E.Fedotovas pasidalijo instagrame. Rūtai ir Eduardui gimė berniukas.

„Part 3 ( 3 dalis – red. past.) Šeima toliau didėja. Mažinam šeimoje moterišką persvarą. Didinam tėvynės populiaciją!“ – rašė E.Fedotovas.

Žmonės.lt primena, kad džiugia žinia, jog šeimą papildys trečias vaikas, Rūta taip pat pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Tai oficialu. Trečias vaikelis pakeliui“, – socialiniuose tinkluose rašė R.Mackevičiūtė.

Rūta pasidalijo ir nuotraukomis, darytomis Prancūzijoje.

Balandžio 1-ąją pora atšventė savo pažinties 10-mečio jubiliejų.

„Tai buvo 2013 metų balandžio 1-oji! Juokas juokais, bet šiandien švenčiame 10 metų jubiliejų, kai džiaugiamės, juokiamės, liūdime, pykstamės ir negalime vienas be kito! Dešimtmetis praėjo taip greitai, kartu su Eduardu Fedotovu su nekantrumu laukiu sekančio, kuris padovanos dar daugiau iššūkių ir džiaugsmo“, – instagrame rašė R.Mackevičiūtė.

Rūta ir Eduardas jau augina dvi dukras Sofiją ir Izabelę. 2022-ųjų vasarą R.Mackevičiūtė ne tik atšventė savo 40-metį, bet ir pakrikštijo atžalas.

Sprendimą dukrų krikštynas surengti per savo jubiliejų Rūta Mackevičiūtė pavadino geru ir apgalvotu. Mylimajai, retai organizuojančiai dideles gimtadienio šventes, šią idėją pamėtėjo Eduardas Fedotovas.

Kita idėja – kartu krikštyti keturmetę Sofiją ir vienerių Izabelę – laukiantis antrosios dukros kilo pačiai Rūtai. Pirmagimės dėl darbų gausos dvi vasaras jie pakrikštyti nespėjo, be to, ilgai rinko krikšto tėvus, o sužinojus apie antro kūdikio laukimą šis klausimas išsisprendė savaime. „Nebekilo jokių kitų minčių, kaip daryti“, – sako Rūta.

Rūta savo jubiliejui ir dukrelių krikštynoms pasirinko Lietuvos pajūrio perlą – Nidą. Šiame kurorte „Coocoomos“ įkūrėjai su atžalomis praleido pastarąsias vasaras, čia moteris jau kone tradiciškai sutinka ir savo gimtadienius.

Rūtos Mackevičiūtės ir Eduardo Fedotovo dukrų Sofijos ir Izabelės krikštynos (24 nuotr.)
+18