Cristiano Ronaldo kivirčo metu su kitu futbolininku išrėžė: „Taip, aš gėjus, bet labai turtingas“

Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-23 11:00
AA

Geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo (31 m.) kivirčo metu su kitu futbolininku patvirtino jau senokai sklandžiusias kalbas dėl savo seksualinės orientacijos.

„The Sun“ praneša, kad yla iš maišo išlindo po Madrido „Real“ ir „Atletico“ komandų mačo, kurį Ronaldo atstovaujama ekipa laimėjo 3:0.​

Cristiano Ronaldo aikštėje susipyko su kitu futbolininku Koke, kuris, siekdamas jį įžeisti, metė komentarą apie jo seksualinę orientaciją. Tačiau Ronaldo nesutriko ir atsikirto: „Taip, aš gėjus, bet labai turtingas.“ Abu apsižodžiavę sportininkai buvo nubausti geltonomis kortelėmis.

„Forbes“ skaičiavimais, Cristiano Ronaldo yra daugiausiai pasaulyje uždirbantis sportininkas – jo banko sąskaita per pastaruosius metus papilnėjo net 88 mln. JAV dolerių.

Futbolininkas Cristiano Ronaldo pripažino esantis gėjus (23 nuotr.)
+17

Cristiano Ronaldo kalbos dėl jo seksualinės orientacijos persekiojo ne vienerius metus. Įtarimų daug kam kėlė tai, kad futbolininkas vienas pats augina šešerių metų sūnų Cristiano ir niekas nežino, kas yra berniuko motina. Cristiano Ronaldo sūnus gimė 2010-ųjų birželio 17-ąją Jungtinėse Valstijose. Vaiko globa priklauso jam vienam. Spėjama, kad sūnų futbolininkui pagimdė pakaitinė motina, o ne kokia nors mergina, su kuria jis buvo užmezgęs romaną. Kalbama, kad futbolininkas jau kuris laikas ieško (o gal jau ir surado) surogatinės motinos, kuri išnešiotų antrą jo vaiką.

Cristiano Ronaldo / instagram nuotr.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau net buvo pasirodę įtarimų, esą penkerius metus su futbolininku draugavusi seksualioji rusų manekenė Irina Shayk tebuvo priedanga, jai už „draugystę“ su Cristiano Ronaldo buvo mokamas atlyginimas, o pora 2015 metų pradžioje „išsiskyrė“ tiesiog todėl, kad baigėsi jų kontraktas.

Cristiano Ronaldo / instagram nuotr.

Praėjusiais metais buvo kilusių kalbų, kad Cristiano Ronaldo yra užmezgęs romaną su kikboksininku Badru Hari. Futbolininkas kone kasdien po treniruočių privačiu lėktuvu skrisdavo pas savo bičiulį į Maroką ir tai sukėlė įtarimų, kad sportininkus sieja ne vien platoniška draugystė.

Cristiano Ronaldo / instagram nuotr.
Cristiano Ronaldo fotosesija naujai „CR7“ apatinių kolekcijai (14 nuotr.)
+8
Buvusi Cristiano Ronaldo mergina Irina Shayk (36 nuotr.)
+30