Cukriniu diabetu sergantis rašytojas E. Martynenko kreipiasi pagalbos: „Esu mirtingesnis nei maniau“

Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės/ Gedmanto Kropio/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko kreipėsi pagalbos. Nuo vaikystės cukriniu diabetu sergantis vaikinas susidūrė su rimtomis šios ligos komplikacijomis. Rašytojui reikia skubios pagalbos, nes valstybės nekompensuojamai insulino pompai šis pinigų neturi, žmona laukiasi, o laiko daug nėra.

„Atrodo, kad esu mirtingesnis nei maniau. Viską išsamiau nupasakojau šiame vaizdo įraše. Dabar esu Kauno endokrinologijos klinikoje, stacionare. Dėl diabeto. Paaiškėjo, kad yra komplikacijų – polineuropatija, nefropatija ir retinopatija. Paprasčiau tariant: pažeisti nervai, inkstai ir akys. Bet situacija nėra tokia jau bloga. Jei turėčiau insulino pompą, tai ligos eiga būtų kur kas geresnė. Galėčiau išsigelbėt.

Deja, pati pompa ir jos išlaikymas brangiai kainuoja. Valstybė nieko nekompensuoja. O man liko dar du metai studijų ir aš neturiu nuolatinio darbo. Taip pat mums greitai gims sūnus. Mano ir Aušros santaupos skirtos jo reikmėms. Savo sveikata tiek susirūpinau ne vien dėl savęs paties. Tiesiog pamaniau, kad jam būtų gerai turėti tėvą. Bent iki kol bus savarankiškas ir galės dirbti anglies kasyklose (daugmaž nuo šešerių).

Bet jei rimtai – prašau jūsų pagalbos. Jei negalite manęs paremti, tai visad galite pasidalinti šia žinia. Gelbsti kiekvienas euras ir bet kokia sklaida. Dėkui už dėmesį ir pagalbą“, – socialiniame tinkle rašė Marijus Povilas Elijas Martynenko.

Visi, galintys prisidėti, kviečiami aukoti į šią sąskaitą:

LT667300010105743612 MARIUS POVILAS MARTYNENKO, Swedbank, Mokėjimo paskirtis: Pompai
PAYPAL: paypal.me/mpemartynenko
REVOLUT: +37062610000
LT92 3920 0100 0986 8273 BIC: REVOGB21 Beneficiary: Marius Martynenko Beneficiary address: Kazliškių 13-37, 09204, Vilnius, LT

Atrodo, kad esu mirtingesnis nei maniau.... - Marius Povilas Elijas Martynenko

Atrodo, kad esu mirtingesnis nei maniau. Viską išsamiau nupasakojau šiame video. Dabar esu Kauno endokrinologijos klinikoje, stacionare. Dėl diabeto....

Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau