D.Bosas sulaukė kvietimo į Paryžiaus mados savaitę: renginio nepraleido ir pirmoji ponia B.Macron

Daina Bosas ir Maria Randers Paryžiuje / Asmeninio albumo nuotr.
Adelė Meškinytė, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Paryžiaus mados savaitė – ypatingas ir itin laukiamas mados renginių ciklas, kuriame dalyvauja visa kviestinė mados pasaulio grietinėlė. Išskirtinį kvietimą į savaitės uždarymo renginį gavo ir verslininkė Daina Bosas, kuri į Prancūzijos sostinę vyko kartu su dukra Maria Randers. Nors ir kupina įspūdžių, mados renginyje netoliese pirmosios ponios Brigitte Macron sėdėjusi D.Bosas atvira: tokią kokybę turime ir Lietuvoje, tik pas kaimynus žolė kai kuriems atrodo žalesnė.

Bilietai į Paryžiaus mados savaitę nėra parduodami – kad čia patektum, turi sulaukti specialaus kvietimo, kuris dažniausiai patenka į su mados pasauliu susijusių žinomų žmonių rankas. Būtent jo sulaukė ir verslininkė Daina Bosas, į Paryžių kartu išvykusi su savo dukra Maria Randers.

„Esu gera „Farfetch“ klientė, o jie savo klientes labai lepina, todėl buvo nuspręsta, kad šį kartą šis malonumas keliauti į Paryžiaus mados savaitę atiteks man“, – 15min atskleidė Daina Bosas.

Daina Bosas ir Maria Randers / Asmeninio albumo nuotr.

Teko sėdėti prie pat Macron

Iš išskirtinio šou verslininkė išsineša tik geriausias nuotaikas ir atsiliepimus. Kaip sako, renginys buvo nuostabus, kaip ir visa kita, ką galima pamatyti Paryžiuje.

„Šou buvo skirtas dizainerio Albero Elbazo atminimui – jis balandžio mėnesį mirė nuo koronaviruso. Ant podiumo ėjo garsiausių pasaulyje mados namų modeliai, o pačiame gale buvo parodyta ir mirusio dizainerio kurta kolekcija, kurios jis jau nebespėjo išvysti. Tai buvo labai jautru, žodžiais to net neįmanoma perteikti“, – pasakojo D.Bosas.

Jai ir M.Randers šou teko stebėti iš arti kartu su garbingais svečiais, tarp kurių – ir žinomi pasaulyje dizaineriai, instagramo žvaigždės, aktoriai.

„Atpažinau ten daug žvaigždžių. Kita vertus, esu tokio amžiaus, kai dievukų jau nebeturiu“, – šypsojosi D.Bosas. Netoliese nuo D.Bosas sėdėjo ir Prancūzijos pirmoji ponia Brigitte Macron. „Sėdėjome per vieną eilę nuo jų, o šalia buvo apsauga“, – 15min pasakojo moteris.

„Renginys estetiškai buvo labai gražus, muzika buvo labai gera, viskas buvo apgalvota nuo-iki. Noriu jums pasakyti tik vieną dalyką: Juozas Statkevičius daro labai panašius renginius“, – išvadą po šio šou padarė moteris.

Brigitte Macron ir François-Henri Pinault / „Scanpix“ nuotr.

J.Statkevičiaus darbai sulaukė komplimentų

Ne kartą J.Statkevičiaus šou apsilankiusi D.Bosas tvirtino, kad kokybė Paryžiuje ir Vilniuje nesiskiria, todėl Paryžiaus mados savaitės uždarymą ji stebėjusi su pasigėrėjimu.

„Mes pas save, Lietuvoje, turime viską, tik ne taip įvertiname, nes tai, kas už jūrų marių, atrodo ypatingiau. Labai nuoširdžiai pasidžiaugiau tuo, kad turime Juozą, nes Paryžiaus šou yra labai panašaus lygio.

Daina Bosas, Maria Randers ir Davidas Mallett / Asmeninio albumo nuotr.

Vienintelis skirtumas tas, kad Paryžiuje podiumu eina pasaulinio lygio žvaigždės ir pasaulinio lygio žvaigždės sėdi kaip žiūrovai, bet patį šou mes žiūrime praktiškai tą patį“, – 15min sakė D.Bosas.

Panašu, kad Paryžiuje J.Statkevičius pripažinimą tikrai gavo – jo papuošta M.Randers sulaukė daug dėmesio ir komplimentų.

„Mes minioje tikrai nelikome nepastebėtos, buvome prašomos sustoti ir nusifotografuoti. Gavome labai daug komplimentų. Kaip tik už mūsų sėdėjo minėto mirusio dizainerio kolega, kuris sakė: jūsų trijulę iškart pastebėjau.

Noriu užtikrinti, kad atrodėme gražiai, tarp susirinkusių svečių įsiliejome puikiai. Į šou svečiai eina apsirengę įvairiai – yra ir labai išsipuošusių, ir tokių, kurie truputėlį atvyksta labiau atsipalaidavę. Tad žmonių buvo visokių, kaip ir visur“, – pasakojo D.Bosas.

Tiesa, verslininkė įžvelgusi vieną skirtumą tarp to, ką pamatė Lietuvoje ir Paryžiuje. Anot moters, po šou buvo justi toks atsipalaidavimas, kokio ji palinkėtų vilniečiams.

„Vienintelis skirtumas nuo Juozo šou buvo tas, kad po šou visi labai atsipalaidavę ant podiumo pašoko. Turbūt mums irgi reikėtų labiau atsipalaiduoti ir tada, kai Juozas baigia pristatymą, išeiti pašokti ant podiumo. Labai įdomus jausmas šokti, kai pasitraukia modeliai“, – pastebėjo ji.

Skaitykite daugiau