D. Filmanavičiūtė ir R. Naujanytė-Bjelle atskleidė, kad yra pusseserės: „Žmonės netiki“

Dovilė Filmanavičiūtė ir Bjelle / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Žmonės labai dažnai netiki, kad mes pusseserės, o kai sužino, sako, kad esam visai nepanašios. Netiesa, man atrodo, kad mes – neįtikėtinai panašios“, – nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ scenoje atskleidė šou komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir Raminta Naujanytė-Bjelle.

„Nesistebime, kad žmonėms sunku patikėti, kad esame pusseserės. Pačios apie tai sužinojome palyginus neseniai. Buvau pas mamą ir ji man rodo į Dovilę televizoriaus ekrane, sako „čia tavo pusseserė". Neįtikėtina, bet nuėjusi į autobusų stotį joje pamačiau tą pačią merginą", – šypsojosi R.Naujanytė.

„Prieina prie manęs mergaičiukė, klausia, ar aš Dovilė ir sako, kad mes – pusseserės. „Ne“ – atšaunu. „Taip“, – vėl sako ji man. Vėliau per tėvų vardus ir pavardes išsiaiškinome ir įsitikinau – tikrai, turiu naują pusseserę“, – kvatojo D.Filmanavičiūtė, prisiminusi prieš maždaug dešimt metų įvykusį smagų susipažinimą.

Mamos dienos progai skirtoje laidoje merginos pasirodys scenoje duetu. „Man tai buvo neįtikėtinas iššūkis. Visų pirma, į sceną lipau ten, kur mane vertino ir stebėjo žmonės, kuriuos įprastai vertinu pati. Jaučiau neįtikėtiną atsakomybę, todėl buvo labai gera dainuoti kartu su Raminta, kuri – tikra profesionalė“, – jaudulio neslėpė D. Filmanavičiūtė.

Projekto komisijos narė taip pat atskleidė, kad jaučiasi ypatingai ne tik lipdama į sceną, bet ir sėdėdama teisėjos kėdėje. „Sulaukusi pasiūlymo tapti komisijos nare nedvejojau, nes puikiai pažinojau komandą, su kuria teko dirbti. Vis dėlto, niekaip negalėjau nuspėti, kad šis darbas bus toks sunkus. Šou man kainuoja beprotiškai daug jėgų, kiekvieną kartą po filmavimų grįžtu namo išsunkta ir išsekusi. Tai, ką mato žiūrovai – mūsų ašaros, juokas, simpatijos – viskas yra tikra ir nesuvaidinta. Neįmanoma likti abejingai, kai scenoje dainuoja kraujo ryšiais susiję duetai. Tai yra kažkas magiško, o kaip vertinančios komisijos narei – ir be galo sudėtinga“, – atskleidė D. Filmanavičiūtė.

Skaitykite daugiau