D. Ibelhauptaitės žodžiai apie A. Pilvelytę įaudrino Klaipėdoje susirinkusią publiką

Aistė Pilvelytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Aistė Pilvelytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-11 22:43
AA

Šeštadienio vakarą 7 dalyviai kovėsi dėl galimybės šiais metais atstovauti Lietuvą tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse, kurio didysis finalas vyks Kijeve. Vos pasirodžiusi Aistė Pilvelytė buvo sukritikuota savo amžina prieše tituluojamos komisijos narės, režisierės Dalios Ibelhauptaitės.

Jųdviejų su Aiste santykius D. Ibelhauptaitė pavadino „viešu teatru“. Moteris nusprendė nemeluoti ir Aistės dainą pavadino neorginalia. Jau pačioje renginio pradžioje, vertindama atlikėją Paulą, ji netiesiogiai priekaištavo A. Pilvelytei. Dalia itin pabrėžė, kad nebūtina dalyvauti „Eurovizijoje“ daugelį kartų, jog išplėštum pergalę.

Sukritikuota Aistė sulaukė didžiulio Klaipėdoje finalą stebinčių žmonių palaikymo. Komisijos narės įvertinimą publika nušvilpė. Povilas Meškėla bandė ištaisyti situaciją ir moterį pagyrė. Dainininkas atviravo, kad klausantis Aistės jam oda bėgiojo šiurpuliukai. Deja, atlikėjai laimėti nepavyko. Ji liko antroji. Žiūrovai ir komisija nusprendė, jog šiais metais į Kijevą keliaus alternatyviosios muzikos grupė „Fusedmarc“.

„Eurovizijos 2017“ atrankos finalas (158 nuotr.)
+152