D. Johnsonas apie savo naujausią darbą: „Tai buvo viena įdomiausių patirčių“

Dwayne’as Johnsonas / CLINIC 212 nuotr.
Dwayne’as Johnsonas / CLINIC 212 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-04 14:25
AA

„Pasiruoškite didžiuliam nuotykiui kine!“ – sako Holivudo žvaigždė Dwayne’as Johnsonas, daugeliui geriau žinomas pseudonimu Uola. Taip jis pristato naujausią savo filmą: jau kitą savaitgalį, balandžio 13 dieną, į kino teatrus atkeliaujančią veiksmo nuotykių juostą „Griaunantys viską“. „Galiu pasakyti, kad šio filmo kūrimas buvo viena įdomiausių patirčių mano gyvenime“, – neslepia D. Johnsonas.

Uola trileryje vaidina primatų tyrinėtoją Deivisą Okojė, kuris gyvūnus myli labiau nei žmones, o su didžiausiu savo numylėtiniu, galingu gorilų patinu Džordžu, netgi sugeba bendrauti ženklų kalba.

„Jei turėčiau tinkamas sąlygas, mielai namuose kartu priimčiau gyventi kokį goriliuką. Nuo pat vaikystės šiems gyvūnams jaučiu nepaaiškinamą trauką. Todėl ir vaidinti su jais sekėsi puikiai. Gerai, juokauju. Gorilas ir visus kitus filme pasirodysiančius gyvius kūrė šauniausi savo srities vyrukai, tikri efektų specai. O mums teko vaidinti juos įsivaizduojant. Net nenutuokiate, kaip juokingai atrodome prieš filmavimo kameras“, – atvirauja Uola.

Tačiau nors filme „Griaunantys viską“ ir yra komiškų scenų, kino teatrų lankytojai daugiau stengsis nemirksėti, nei juoksis.

Mat netrukus filme veiksmas tampa pagrindine įtampos priežastimi. Vieną dieną Džordžas miške aptinka paslaptingą objektą, kurio spinduliuotė sukelia gorilai genetinius pakitimus. Gorila ima augti ir netrukus iš dvimetrinio gyvūno pavirsta trigubai didesniu monstru. Su Deivisu susisiekia vyriausybės atstovai, iš kurių mokslininkas sužino ir apie genetiškai paveiktą milžinišką vilką. Monstrais pavirtę gyvūnai netrukus ima niokoti Čikagą. Dabar tik nuo Deiviso priklauso, ar pavyks sustabdyti jų siautėjimą, išvengti katastrofos ir susigrąžinti savo draugą Džordžą.

Kaip baigsis ši istorija? Pamatysime veiksmo trileryje „Griaunantys viską“ jau kitą savaitgalį, balandžio 13 dieną, Lietuvos didžiuosiuose ekranuose.