Donato Montvydo premjera: vasariškas hitas „Bėgam“ ir išskirtinis vaizdo klipas

Donato Montvydo dainos „Bėgam“ vaizdo klipo filmavimas
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Donatas Montvydas pristato savo naujausią dainą „Bėgam“ ir Nidoje ne pačiomis lengviausiomis sąlygomis nufilmuotą vaizdo klipą. „Čia sudėta daug širdies, bet svarbiausia, jog šią dainą išgirdę žmonės pajaustų jos lengvumą ir tiesiog tuo mėgautųsi“, – sako atlikėjas.

„Kai su komanda galvojome apie šios dainos premjerą, pasakiau, jog nenoriu interviu. Tačiau ne dėl tingėjimo, gink Dieve, čia ne mano būdas. Tiesiog, kai rašiau „Bėgam“, rašiau be jokios didesnės intencijos, kiek perklausų ji sulauks“, – pranešime spaudai pasakoja D.Montvydas.

Atlikėjas tikina, kad jam svarbiausia, jog klausydami šios dainos, žmonės dainuotų kartu. Norėjosi greito tempo ir žmonių šokių.

„Galvojau, o jei manęs paklaus, kokią prasmę man turi ši daina? Ką aš tada pasakysiu? Rašydamas ją norėjau tuo mėgautis, norėjau, kad mėgautųsi ir kiti, apie nieką kitą negalvotų. Norėjau, kad ji turėtų daug lengvumo. Man ši daina kaip tik tokia", – sako Donatas.

Nenuostabu, kad laisve trykštantis atlikėjas, šį jausmą perduoda ir savo dainose. Ne ištimtis, ir jo naujasis kūrinys.

„Asmeniškai man laisvė – tai galimybė muzikoje, kur praleidžiu didžiąją dalį savo gyvenimo, nevaržomai kurti, nevaržomai rašyti tekstus, drąsiai išsakyti savo nuomonę ir požiūrį į pasaulį".

Donato Montvydo dainos „Bėgam“ vaizdo klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.

Laisvės pojūris akivaizdus ir dainos „Bėgam“ fone. „Visada dalyvauju kūrybiniame procese, šis vaizdo klipas – ne išimtis. Buvo neapsakomai gera su stiliste nardyti po skirtingiausius stilius, ieškoti, kurti. Mes darėme viską, ką norėjome, ir tuo mėgavomės. Ir nebijojome ekstravagantiškų, gal net drąsių sprendimų", – pranešime spaudai pasakoja D.Montvydas.

Paskutinis atlikėjo albumas „1987“ – kupinas retro, synthwave'o. Daina „Bėgam“ yra lyg albumo tęsinys. Vaizdo klipe Donatui norėjosi įvaizdžio, kuris atspindėtų 70-ųjų madą: plunksnos, „kliošinės“ kelnės, visą veidą dengiantys akiniai.

„Visada norisi, kad stilius neliktų nepastebėtas, nustebintų, paliktų žymę. Man tai – iššūkis, kai kiekvieną kartą norisi nustebinti net patį save. Čia tinka apibūdinimas „nuobodu“. Kai darosi nuobodu, dingsta ir saviekspresija. Stilius įgalina didžiulę laisvę", – kalba D.Montvydas.

Donato Montvydo dainos „Bėgam“ vaizdo klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.

Muzikos žvaigždė atskleidė, kad naujausia jo daina nufilmuota juosta.

„Žinau, kad ją ryškino ne Lietuvoje“, – prasitaria jis.

„Ir tokie sprendimai, į kuriuos tikrai reikia nemažai investuoti, man suteikia kokybės standartą.Kitaip aš matyt negaliu – visme tame, ką darau, aš sieksiu maksimumo. Nors ir sau esu pats didžiausias kritikas“, – priduria alikėjas.

Donatas Montvydas pristato dainą „Bėgam“ (16 nuotr.)
+10

D.Monvydas atskleidė, kad dainos vaizdo klipo filmavimo dieną neapsieita be iššūkių.

„Filmavimas išties buvo pakankamai sudėtingas, nes viską turėjome nufilmuoti per 12 valandų, tarp įvairiausių stichijų – pastovaus vėjo, lietaus, šalčio. Tačiau turėjome konkretų uždavinį ir žinojome, ką reikia padaryti. Žinoma, už tai esu neapsakomai dėkingas profesionalų komandai, režisieriui Simui Lindešiui, nes vieni kitais rūpinomės tarsi šeima.

Ir nors tikrai buvo nelengva, viena iš mano laimių – įstumti save į ekstremalias situacijas. Darbo, valandų, streso prasme. Mėgstu sau sukurti tokią aurą, kuri kitų akimis gali atrodyti kaip savęs žalojimas, bet aš tada jaučiu, kad gyvenu. Jaučiu, kad esu gyvas. Net jei nežinau, kas laukia finale“, – sako Donatas Montvydas ir kviečia klausyti naujausios savo dainos „Bėgam“.

Klausykite:

Skaitykite daugiau