D.Pečiukonytė Juan-Font: „Moterys Lietuvoje nelaimingos, nes vyrus myli labiau, nei jie myli jas“

Danguolė Pečiukonytė Juan-Font / Laidos „Edvardas Žičkus. Be ribų“ filmavimas
Danguolė Pečiukonytė Juan-Font / Laidos „Edvardas Žičkus. Be ribų“ filmavimas
Šaltinis: Žmonės
2021-12-03 17:00
AA

„Nesuprantu žmonių, kurie Lietuvoje palieka nuosavus namus, verslus, artimuosius, draugus ir išvyksta laimės vaikytis į Ispaniją. Ten įsikuria apšiurusiuose namuose, neišmokę kalbos jokių verslų taip ir nesukuria, jų vaikai pamiršta lietuvių kalbą, pamiršta savo šaknis ir visi tampa tiesiog statistiniais emigrantais. Arba jie yra bepročiai, arba bėga nuo ko nors“, – šį sekmadienį 20 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ drąsiai rėš žinoma menininkė Danguolė Pečiukonytė Juan-Font.

Jai tikrai galima pavydėti gražaus gyvenimo: įspūdingi namai visai netoli Barselonos, kelionės po visą pasaulį, vardiniai dizainerių drabužiai, Europos elito vakarėliai ir visa tai jai padovanojusi antroji santuoka su sėkmės lydimu katalonu verslininku Xavieru. 

„Sulaukusi 50-ies, galiu tiesiog mėgautis gyvenimu, mano ir vyro vaikai jau suaugę, man dirbti nereikia, tad rūpinuosi namais ir sutuoktiniu, – laidoje pasakos prieš gerą dešimtmetį likimo meilės emigrante paversta menininkė, ilgą laiką spindėjusi Lietuvos pramogų pasaulyje, puošusi blizgių žurnalų viršelius ir vadinta viena ryškiausių visuomenės grietinėlės vakarėlių viešnių. – Taip nusipelno gyventi kiekviena moteris! Tačiau, kodėl moterys Lietuvoje yra nelaimingos? Todėl, kad vyrus myli labiau, nei jie myli jas! Aš savo vyrui esu pasakiusi, kad myliu jį dviem procentais mažiau, nei jis mane. Ir tam jis nė kiek neprieštarauja. Tai ir kursto mūsų šeimos židinį.“

Asmeninę laimę lietuvė susikūrė iš antro karto, kaip pati sako, jau būdama subrendusi asmenybė ir gyvenime patyrusi nelaimingos pirmosios santuokos kartėlį.

Danguolė Pečiukonytė Juan-Font / Laidos „Edvardas Žičkus. Be ribų“ filmavimas

„Antrąjį sutuoktinį likimas man pats atsiuntė tiesiai į Lietuvą, bet juk vyras mane ne prie konteinerio rado, – juokiasi Danguolė. – Aš du dešimtmečius dirbau dailės mokytoja, turėjau nuosavus namus, viena į studijas išleidau sūnų, buvau įsitvirtinusi meno pasaulyje. Galbūt mano savarankiškumas bei rūpinimasis savimi taip ir sužavėjo Xavierą, kad iki šiol gyvename tarsi tik ką vienas kitą sutikę ir pamilę jaunuoliai.“

Neįtikėtina katalono glėbyje gyvenimo pilnatvę suradusios meilės emigrantės istorija, ryškus jos gyvenimas už 3000 kilometrų nuo gimtinės ir patarimai moterims, kaip susikurti savo laimę – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ jau šį sekmadienį 20 val. „Žmonės“ feisbuko paskyroje, portale 15min ir 15min „Youtube“ kanale tiesiogiai.

Žiūrėkite laidos anonsą: