D.Trumpas buvusią žmoną Ivaną palaidojo savo golfo aikštyne: kodėl jam tai naudinga?

Donaldas Tumpas ir Ivana Trump bei jos kapas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Donaldas Tumpas ir Ivana Trump bei jos kapas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-09 17:03
AA

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas praėjusį mėnesį amžinojo poilsio išlydėjo savo pirmąją žmoną Ivaną Trump, kuri liepos 14-ąją mirė nukritusi nuo laiptų. Paaiškėjo, kad politikas ją palaidojo savo golfo aikštyne Naujajame Džersyje.

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas savo pirmąją žmoną Ivaną palaidojo Naujojo Džersio golfo aikštyne, kuris priklauso jam. Skelbiama, kad I.Trump palaidota prie pirmosios duobutės, rašo „Daily Mail“.

Ivana Trump buvo palaidota aukso spalvos karste ir buvo prisiminta kaip moteris, kurią „dievino“.

Visgi, politikas dabar kaltinamas, kad golfo aikštyną pasirinko, kaip buvusios žmonos paskutinio poilsio vietą dėl paslėptų motyvų, kurie gali būti naudingi finansiškai.

Palaidoti buvusią žmoną golfo aikštyne D.Trumpas nusprendė ne veltui – apibrėžus golfo aikštyną kaip kapines, būtų suteikta daugybė mokesčių lengvatų, rašo „Business Insider“.

Pagal Naujojo Džersio valstijos mokesčių kodeksą, kapinių žemė yra atleidžiama nuo visų mokesčių ir rinkliavų. Visos kapinių įmonės taip pat atleidžiamos nuo bet kokių nekilnojamojo turto, asmeninio turto mokesčių už žemę, taip pat verslo, pardavimo, pajamų ir paveldėjimo mokesčių.

Skelbiama, kad Ivana Trump yra pirmasis ir kol kas vienintelis žmogus palaidotas šiame golfo aikštyne, nors buvęs JAV prezidentas jau seniai planavo ten statyti kapines.

Ivana Trump – pirmoji Donaldo Trumpo žmona (19 nuotr.)
+13

Žmonės.lt primena, kad D.Trumpo šeima anksčiau paskelbė, jog 73 metų I.Trump liepos 14 d. „užgeso savo namuose Niujorke“. Anksčiau laikraštis „The New York Times“ rašė, jog teisėsaugos pareigūnai aiškinasi, ar moteris nukrito nuo laiptų savo bute Manhatane.

Ivana ir D.Trumpas susipažino 8-ajame dešimtmetyje ir buvo susituokę nuo 1977 iki 1992 metų.

Devintajame dešimtmetyje Trumpai buvo viena labiausiai dėmesio pritraukdavusių Niujorko porų. Jų ekstravagantiškas gyvenimo būdas buvo vienas iš to laikmečio akį rėžiančio nesaikingumo pavyzdžių.

Plečiantis D.Trumpo nekilnojamojo turto verslui, jų galia ir žinomumas didėjo. Ivana Trump taip pat ėmėsi virtinės svarbių vaidmenų šiame versle – vadovavo vienam iš jo kazino „Atlantic City“, parrinko kai kuriuos dizaino elementus Niujorko dangoraižiui „Trump Tower“.

Jų skyrybos buvo atsidūrusios visuomenės dėmesio centre, o buvę sutuoktiniai nevengė drabstymosi purvais, bet pastaraisiais metais jų santykiai buvo draugiški. I.Trump entuziastingai rėmė D.Trumpo 2016 metų prezidentinę kampaniją ir sakė, kad jie reguliariai pasikalba.

Ivanos Trump laidotuvės (15 nuotr.)
+9