D. Trumpo dukra Tiffany baigė teisės mokyklą: „Mūsų šeimoje kaip tik reikia teisininko“

Tiffany Trump su tėvu Donaldu Trumpu ir Melania Trump/Vida Press nuotr.
Tiffany Trump su tėvu Donaldu Trumpu ir Melania Trump/Vida Press nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
2020-05-21 12:14
AA

JAV prezidento Donaldo Trumpo jauniausioji dukra Tiffany Trump baigė Džordžtauno universiteto teisės mokyklą.

„Mano šeimoje kaip tik reikia teisininko. Didžiuojuosi tavimi, Tiff!“ – parašė D. Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“, sveikindamas dukrą baigus mokslus. 

26 metų Tiffany yra prezidento ir jo antrosios žmonos, aktorės Marlos Maples dukra.

T. Trump liko be tradicinės diplomų įteikimo ceremonijos, nes dėl koronaviruso pandemijos mokslo įstaigos buvo uždarytos ir teko pereiti prie mokymosi nuotoliniu būdu.  

Tiffany Trump/Vida Press nuor.

Džordžtauno teisės mokykla 2020-ųjų laidos absolventus pagerbė praėjusį savaitgalį per virtualią ceremoniją. Jos metu absolventams buvo suteikti kvalifikaciniai laipsniai.     

T. Trump yra pirmoji teisininkė tarp penkių prezidento vaikų. Jos vyresnieji broliai ir sesuo – Donaldas Jr., Ericas ir Ivanka – pasekė tėvo pėdomis į verslą.  

Donaldas Jr. ir Ivanka baigė Pensilvanijos universiteto Whartono verslo mokyklą - savo tėvo alma mater, o Ericas – Džordžtauno universitetą. 

Donaldas Trumpas su šeima/Vida Press nuotr.

D. Trumpui tapus prezidentu, Donaldas Jr. ir Ericas perėmė vadovavimą šeimos verslo imperijai „The Trump Organization“, o Ivanka dirba Baltuosiuose rūmuose jo patarėja. 

Prezidento penktoji atžala – 14-metis Barronas Trumpas – mokosi privačioje mokykloje Merilande. Jo motina yra pirmoji JAV ponia Melania Trump. 

Tiffany Trump (7 nuotr.)
+1