D.Vaitiekūnas koncerte pristatė naująjį albumą „100 Aš“: prikėlė ir „Liūdnų Slibinų“ dainas

Dominyko Vaitiekūno albumo „100 aš“ pristatymo koncertas / Luko Balandžio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienio vakarą muzikiniame klube „Tamsta“ sostinės publika šėlo nuotaikingame koncerte, kurį savo naujausia muzika ir nuoširdumu pripildė autorinių dainų kūrėjas ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas (34). Kartu su gyvo garso grupe šmaikštumo nestokojantis atlikėjas pristatė naujausią savo albumą „100 Aš“.

Pozityvios nuotaikos kupiname koncerte atlikėjas publikai padovanojo ne tik savo naujausio albumo, įkvėpto asmeninių patirčių, dainas, bet visus nustebino naujam gyvenimui prikeldamas ir keletą grupės „Liūdni Slibinai“ kūrinių. „Man tai buvo vienas svarbiausių muzikinės karjeros etapų, kurio aš ilgiuosi, bet nepaisydamas to, su dideliu dėkingumu praeičiai, oriai einu į ateitį“ – pripažino Dominykas Vaitiekūnas.

Koncertą pradėjęs istorijomis apie kartu su juo grojusiais muzikantais, vėliau publiką prajuokino pasakojimais apie savo vidinį „marozą“, „burbančią vidinę tetą“ ir kitus personažus, kurie gyvena kiekviename iš mūsų. Autoironiškais pasakojimais ir nuoširdžiais tekstais atlikėjas teigė norintis paskatinti savo auditoriją leisti sau būti visokiais ir nesusitapatinti su etiketėmis, kurias mums klijuoja kiti.

Dominyko Vaitiekūno albumo „100 aš“ pristatymo koncertas / Luko Balandžio nuotr.
Dominyko Vaitiekūno albumo „100 aš“ pristatymo koncertas / Luko Balandžio nuotr.

Bene audringiausios publikos reakcijos sulaukė netikėta „Dainų dainelės“ stiliaus daina apie alkoholio padauginantį raumeningą vaikiną, bei koncerto finale nuskabėjusį ir vizitine kortele betampanti naujausią atlikėjo kūrinį iš naujojo albumo – „Varau kaip arklys“.

Dominykas prisipažino, kad jam persidirbimo problema ir net priklausomybė nuo darbo labai artima: „Pačiam nesutelpa į galvą, kaip mes šitiek ariam ir taip mažai save tausojam. Man labai sunku save sustabdyti ir pažvelgus iš šono, suprantu, kaip kvaila yra savęs netausoti. Tai – tiesiog absurdas. Ir, deja, tas darbinis arklys manyje šiuo metu dominuoja. Net ne aš vienas, o dar 4 vyrai „varo kartu kaip arkliai“, – savo linksmoje programoje teigė atlikėjas.

Dominyko Vaitiekūno albumo „100 aš“ pristatymo koncertas / Luko Balandžio nuotr.

Iš publikos reakcijos galima buvo justi, kad į koncertą atvykę žmonės lengvai susitapatino su pažįstamomis problemomis ir turėjo galimybę su su humoru pasižiūrėti į tai, kaip kartais yra sunku susikalbėti su savimi.“

Beveik dviejų valandų koncertą Dominykas su grupe baigė, šmaikštaudamas, kad vaikystėje jam visi sakydavę, kad jisai bus kunigėlis – teatrališkai „palaimino“ publiką ir „leido“ jiems būti visokiais – ir tingiais, ir pasileidusiais, ir netobulais. Atlikėjas artimiausiu metu  pažadėjo surengti ir daugiau pasirodymų visoje Lietuvoje.

Fotogalerija:

Dominyko Vaitiekūno albumo „100 aš“ pristatymo koncertas (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau