Dainininkas Arvydas Vilčinskas Jonavoje vedė 29 metais jaunesnę Rūtą Gajauskaitę

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio popietę Jonavoje dainininkas Arvydas Vilčinskas (57) susituokė su 29-eriais metais jaunesne mylimąja Rūta Gajauskaite (28). Poros vestuvės buvo kuklios: tik jiedu, liudininkai ir R.Gajauskaitės draugė. „Norėjome susituokti kitaip, be to, dabar tos ceremonijos išvis išėjusios iš mados“, – Žmonės.lt sakė nuotaka.

A.Vilčinskas ir R.Gajauskaitė Jonavoje susituokė po mažiau nei metus trukusios draugystės – romantiški santykiai porą ėmė sieti pernai vasarą. 

Vestuvės buvo kuklios: Jonavos savivaldybėje vykusioje ceremonijoje dalyvavo tik jaunieji, taip pat liudininkai – A.Vilčinsko bičiulis Andrius Užkalnis su drauge Fausta Marija Leščiauskaite, ir dar nuotakos geriausia bičiulė. 

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Maloniam formalumui R.Gajauskaitė nė neieškojo tradicinės nuotakos suknelės – vestuvėms pasipuošė elegantiška tamsiai mėlyna. 

„Mums tai tiesiog „susirašymas“. Jei į vestuves kviestume tėvus, tada prasidėtų... Tada jau ir mano sūnus, ir draugus kviesti reikėtų. O mes nusistatę prieš bet kokius balius. Geriau jau išvykti į povestuvinę kelionę ir taip atšvęsti savo vestuves, o ne kažkur kelti taures“, – Žmonės.lt sakė A.Vilčinskas. 

Nuotaka antrino: „Norėjome susituokti kitaip, be to, dabar tos ceremonijos išvis išėjusios iš mados. Mums nereikia didelio baliaus. Nei aš, nei Arvydas nemėgstam sėdėti prie tų didelių stalų.“

Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Todėl po vestuvių jaunavedžiai sėdo prie mažo stalo: kartu su liudininkais ir R.Gajauskaitės gera bičiule nuvyko į Kaune esantį restoraną. 

„Pavalgysime ir išsiskirstysime. Nieko ypatinga, visi su automobiliais atvažiuos. Po to draugai grįš į Vilnių, o mes važiuosime savo keliais“, – sakė A.Vilčinskas. 

Kur tie keliai veda? „Nuvažiuosime pas mano tėvus, kur taip pat simboliškai paminėsime. O po to keliausime į Birštoną, kur laiką praleisime dviese“, – šypsosi R.Gajauskaitė.

Priešingai nei daugelis kitų įsimylėjėlių, ši pora niekada nesvajojo apie dideles, iškilmingas vestuves. Ir susižadėjo neįprastai: pernai gruodį tiesiog nutarė susituokti. Anot A.Vilčinsko, žinia „tapo oficiali“ tada, kai apie pasikeitusį santykių statusą jiedu pranešė „Facebook“ tinkle.

„Mes su Rūta manome, kad vestuvės išvis nėra būtinas dalykas gyvenime. Tačiau svarbūs yra juridiniai, teisiniai aspektai. Dėl jų savo santykius įteisinome, nes kitaip... Kaip man Rūtą reikėjo vadinti iki vestuvių? „Draugė“ ir tiek. O aš juk nesu pirmos jaunystės... Niekas nežino, kas gali atsitikti, o atsitikus teisiškai Rūta ir liktų tik „draugė“. Taip pat niekas nežino ir kas jai gali nutikti“, – svarsto.

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvės (27 nuotr.)
+21

Datą vestuvėms pora pasirinko atsitiktinai.

„Sausio pabaigoje taip nusprendėme: dabar arba niekada. Atėjo toks momentas ir viskas... Pateikus prašymus tuoktis reikia mėnesį laukti. Taip ši data ir „išėjo“. Likus kelioms dienoms iki vestuvių baigiau darbus, kad galėtume papoilsiauti prieš vestuves, taip pat galėsime pailsėti ir po jų. Gerai, kad penktadienis. O šiaip ši data nėra kažkuo ypatinga nei jai, nei man“, – sakė A.Vilčinskas. 

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto vienos tradicijos jaunavedžiai nutarė paisyti – gegužę vyks medaus mėnesio. Pora jau turi lėktuvo bilietus į Romą. 

„Šiuo metu koncertinis sezonas pačiame įkarštyje. Taip jau yra, kad dažniausiai muzikantai turi kelias laisvas dienas prieš Motinos dieną, kai sodininkai kapstosi daržuose, aria žemę ir neturi laiko eiti į koncertus. Taip jau Lietuvoje yra. Bet juk nebūtina į povestuvinę kelionę vykti iškart po jungtuvių. Galima ir kiek palaukti“, – svarsto A.Vilčinskas.

O paklaustas apie galimą šeimos pagausėjimą šypsosi: „Čia bus taip, kaip likimas lems, kaip Dievulis duos. Man tai nebūtų labai netikėta. Niekada nežinai, kaip bus.“

Skaitykite daugiau