Dainininkas Joe Jonas taps dviejų vaikų tėvu: laukiasi jo žmona Sophie Turner

Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-03 14:30
AA

Dainininkas, „Jonas brothers“ narys Joe Jonas (32) su žmona „Sostų karų“ žvaigžde Sophie Turner (26) gyvena laukimu – į pasaulį atkeliauja antrasis jų vaikelis. Kartu jie augina vienerių dukrą Willą.

Dainininko Joe Jono žmona Sophie Turner laukiasi antrojo bendro kūdikio, praneša pagesix.com. Kol kas nėra aišku, ar jų dukra Willa turės broliuką, ar sesutę.

Žinia apie S.Turner nėštumą pasklido vasario mėnesį – ji buvo nufotografuota Los Andžele, vilkinti trumpą palaidinę ir laikanti ranką ant pilvo. Paparacai apvalėjantį Sophie pilvą užfiksavo ne vieną kartą – pasikeitusios formos akivaizdžiai matomos kadre, padarytame pasivaikščiojimo su vyru J.Jonu metu.

Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.

J.Jono ir S.Turner atstovai užsienio žiniasklaidai šios žinios nekomentavo. Vis tik tai nestebina – pora nieko nepasakojo ir pimojo Sophie nėštumo metu. Žinia, kad pora laukiasi pirmagimio, pasklido 2020 m. vasarį – paslaptį vėl atskleidė fotografai. Vis tik būsimieji tėvai komentarų nedalino iki 2020 m. liepos. Gimus dukrai Willai, žinią patvirtino garsenybių atstovai.

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė 2019 m. gegužės 1-ąją vienoje iš Las Vegase esančių koplyčių. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.

Apie tai gerbėjai sužinojo, kai socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Sophie pasipuošusi vestuvine suknele žengia prie improvizuoto altoriaus. Čia jos laukė mylimasis Joe Jonas, o ceremoniją vedė vietinis aktorius, įsikūnijęs į muzikos karalių Elvey Presley. 

Tų pačių metų birželio pabaigoje pora prašmatnes vestuves iškėlė pietų Prancūzijoje. Žengdama prie altoriaus aktorė vilkėjo prabangią mados namų „Louis Vuitton“ suknelę.

Amerikietis aktorius ir „Jonas Brothers“ dainininkas Joe Jonas, kurio pilnas vardas yra Josephas Adamas Jonas, ir Sophie Turner apie sužadėtuves paskelbė, kaip dabar jau įprasta – socialiniuose tinkluose. Romantiškus santykius įžymybės puoselėja nuo 2016-ųjų.

Fotogalerija:

Sophie Turner ir Joe Jonas (11 nuotr.)
+5